PDA

Zobacz pełną wersję : Jak znaleźć usunięte pytanie



dzieciou
10-08-2014, 20:27
Moje pytanie zostało usunięte z jakiegoś powodu.

Znalazłem jednak sposób w jakiś sposób dostać się do jego treści.

1. W google wpisujemy tytuł pytania
2. W wynikach wyszukiwania google znajdujemy link do naszego pytania na forum murator
3. Przy linku jest strzałka w dół. Klikamy i wybieramy opcję kopia.

Zostanie wyświetlona kopią naszego pytania, którą zrobił Google.

Może komuś przyda się to rozwiązanie, żeby odzyskać treść pytania.

Elfir
12-08-2014, 14:56
jakie pytanie usunięto?
Może nie usunięto, tylko zadałeś pytanie w złym dziale i moderator przeniósł pytanie do prawidłowego działu?

Wejdz na swój profi i wyświetl pozycję "moje posty" - zobacz czy któregoś brakuje?

dzieciou
12-08-2014, 21:37
Elfir, dzieki za odpowiedz.

Usunięte pytanie to "Podłużne panele świetlne wpuszczane w sufit", które zadałem w dziale "Wnętrza". Tutaj można zobaczyć jego kopię: http://goo.gl/8zOJm2

W moim profilu widze, ze moje pytania zostalp przeniesione/zlaczone z innym pytaniem "Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki .." Niestety, po kliknieciu "Przejdz do tematu", dostaje wiadomość.

Temat nieokreślony. Jeśli wszedłeś na nieprawidłowy link, proszę powiadom administratora.

Do administratora napisałem dwa dni temu, ale bez odpowiedzi..

Próbowałem znaleźć to pytanie w wyszukiwarce forum. Ale albo go nie ma, albo dostaje uszkodzone z linki z ta sama wiadomoscia jak wyzej. Co sie moglo stac?

Elfir
12-08-2014, 21:57
Post został przyłączony do tematu odnoszacego się do poszukiwania elementów wnętrzarskich po prostu.
Bez problemu wejdziesz w ten temat ze swojego profilu - tam sa wszytskie napisane przez ciebie posty, starczy na nie kliknąć.

Z resztą te pytanie też zadałeś w dziwacznym miejscu, znalazłam je przypadkiem. Od pisania o problemach z obsługą i działaniem forum jest osobny dział.

dzieciou
12-08-2014, 22:12
Wlasnie nie moge wejsc do mojego posta z mojego profilu, bo po kliknieciu linku (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171616-Gdzie-kupi%C4%99-Meble-p%C5%82ytki-panele-dodatki&p=6576000#post6576000) dostaje blad

"Temat nieokreślony. Jeśli wszedłeś na nieprawidłowy link, proszę powiadom administratora. "

Co to w ogole jest za wiadomosc "Temat nieokreslony"?

Sprobuj prosze wejsc na ten link i powied zmi cos widzisz.

I bardzo chetnie przeniose caly ten watek do wlasciwego dzialu, W jaki sposob moge to zrobic bez zadawania oddzielnego pytania?

Elfir
12-08-2014, 22:51
ja wchodze bez problemów z poziomu twojego profilu do twoich postów.

"temat nieokreślony" oznacza nieaktualny link do poprzedniej pozycji posta.