PDA

Zobacz pełną wersję : Nierówny gres



Barsa
11-08-2014, 06:28
Witam, wykańczam mieszkanie z firmą od developera, przekonało mnie do tego też to, że w ofercie mieli fajny towar, m. in. płytki z Hiszpanii firmy Aparici, ale jak położono mi podłogę w łazience z gresu, to do tej pory się głowię czy tam ma być, a mianowicie o to chodzi, że przy położeniu na "mijankę" są nierówności na podłodze, początek/koniec sąsiedniej płytki nie jest równy ze środkiem sąsiadującej, różnica nie wiem 1-2 mm.

Teraz nie wiem jak to ugryźć, bo fachowiec mi to zgłaszał, ja jako nieznający się na rzeczy powiedziałem, że skoro tak musi być to co ja poradzę, a teraz myślę, czy ta firma nie powinna wiedzieć o tym, że te płytki układa się albo po prostu obok siebie albo na "jodełkę". Lecz to tylko moje przypuszczenie, bo na stronie producenta poukładane to jest właśnie "normalnie".

Może jednak to jest po prostu wina płytek?

ps. chodzi dokładnie o te płytki: http://strefaprojektanta.pl/aparici-logger-oak-natural-15-7-x-59-2.html

turalyon
11-08-2014, 14:39
Płytki do wymiany jeśli miały takie wady. Tylko teraz to juz troche za późno na to. Ja mam podobne, tylko z paradyża z castoramy 15x50, połorzone jak na zdjęciu, i każda była idealna. No i nie kosztowały 150 tylko 50za metr.

Barsa
11-08-2014, 16:35
Oni to ściągają z Hiszpanii, a przynajmniej tak twierdzą... za długo bym czekał na reklamacje itd. No nic, trzeba będzie pogadać z kierownikiem tej firmy o jakimś rabacie czy coś.

Złotówka po nich "skacze" ;/

Ogólnie mam gres z tej samej firmy w kuchni i korytarzach, i jest ok... fachowiec mówi, że super temat, nie do zdarcia.