PDA

Zobacz pełną wersję : Rigips Vario - łączenie płyt KG



lookaszpl
19-08-2014, 21:29
Wykonawca do łączenia płyt zażyczył sobie Nida Pro, ale nie mogę tego nigdzie dostać. Powiedziałem mu, że alternatywnie mogę mu kupić Rigips Vario, który chwalili w hurtowni. Dostałem informacje od wykonawcy, że powinienem kupić gotową masę, ponieważ m.in producent tuff tape tylko takie (gotowe) zaleca, no i dodatkowo z rozrabianej na miejscu nie mamy pewności, że wyjdą takie same proporcje oraz mogą się robić grudki. Co o tym sądzicie? Czy rzeczywiście tak jest, czy może mój wykonawca wykazuje się lenistwem w tym miejscu i nie chce się mu się tego rozrabiać? Zastanawiam się również czy dla mnie jako inwestora lepiej kupić gotową czy w workach?

klem
20-08-2014, 17:03
Wykonawca do wymiany. Vario jest do kitu na szpachlowanie łączeń płyt.

lookaszpl
21-08-2014, 08:18
Dzieki za zainteresowanie, ale komentarz nic nie wnosi do tematu. Vario ja zaproponowalem (a nie wykonawca) po przegladnieciu forum. Sporo osob go poleca.

darkob
21-08-2014, 19:47
Jestem właśnie na etapie wklejania taśm tuff tape na knauf uniflott,jest bardziej popularny i szybciej go znajdziesz niż rigips vario.Zacząlem spoinowanie od vario i okazało sie że jest przeterminowany(szybko wysychał).