PDA

Zobacz pełną wersję : Jakość Libet



voytas80
20-08-2014, 06:51
Traweryn Bianco LIbet - "jakość"

Kilka palet udało się zrobić bianco, jedna jednak wyszła szara :D.
Taka przestroga co by jednak każdą paletę rozbebeszać od razu przy kierowcy.............

Kominki Piotr Batura
20-08-2014, 06:55
A jaki ma to związek z kierowcą? On niczemu nie winien;)

voytas80
20-08-2014, 09:07
Z kierowcą tyle, że można nie przyjąć zrobionych na "odwal się" produktów
Ciekawe ile teraz będę się bujał z Libetem aby wymienili feralna palete.

voytas80
21-08-2014, 10:19
Kilka dodatkowych zdjęć.
A musiałem czekać aby cały taras mieć z jednej serii, a i tak nie wyszło..........

voytas80
02-09-2014, 06:44
Wizyta rzeczoznawcy w piatek 22.08, obietnica odpowiedzi do 25.08. gdyż w oczach Pana płyty ewidentnie skopane podczas produkcji.
Miało być optymistycznie :) Nic z tego. Po wczorajszym telefonie (01.09) deklaracja informacji zwrotnej w tym samym dniu. Nadal cisza.......

Balto
02-09-2014, 21:32
woytas: dali za rzadki beton lub za długo go wibrowali, i w efekcie na zewnątrz wyszło tzw. mleczko cementowe, potem przy rozformowaniu okazało się że faktura jest nie teges, więc prawdopodobnie była próba szlifowania ale i tak różnica została....

voytas80
04-09-2014, 08:44
woytas: dali za rzadki beton lub za długo go wibrowali, i w efekcie na zewnątrz wyszło tzw. mleczko cementowe, potem przy rozformowaniu okazało się że faktura jest nie teges, więc prawdopodobnie była próba szlifowania ale i tak różnica została....
Całkiem możliwe :(
Chociaż ja mam inną teorię, wygląda jakby wcześniej robili jakiś ciemny kolor i po 2 paletach się barwnik z formy wyczyścił.........

Dzwoniłem do rzeczoznawcy 2 dni temu miał oddzwonić za godzinę......... nadal cisza..........

Libet Łódź budzi coraz większy zachwyt u mnie.....

lukasza
04-09-2014, 12:41
Całkiem możliwe :(
Chociaż ja mam inną teorię, wygląda jakby wcześniej robili jakiś ciemny kolor i po 2 paletach się barwnik z formy wyczyścił.........

Dzwoniłem do rzeczoznawcy 2 dni temu miał oddzwonić za godzinę......... nadal cisza..........

Libet Łódź budzi coraz większy zachwyt u mnie.....

masz pod spodem odpowiednio dużo piasku i jest to na luźno kładzione (musi być bo producent wymaga szara aby się nie wybijały boki a i same płyty tarasowe mają dopuszczane +/- wymiar) i wtedy jak masz pod spodem piasek i zasypiesz to piachem w szczeliny a woda sobie potem pójdzie w posypkę

czy

masz pod spodem coś nieprzepuszczanego i aby woda tam nie wchodziła dasz miedzy płaty fugę do płyt?

Piszę to, żebyś nie robił za wiele, szczególnie nic nie fugował jak kałdziesz na betonie itp bo potem się wypną na ciebie jak producent płytek iż towar należy reklamować przed położeniem, przyklejeniem itp.

Miałem to kupić ale za wiele kłopotu z tym było i wiedziałem to po roku używania. Syf - znaczy się płyta przepiękna ale do utrzymania w czystości nie łatwa.

Balto
04-09-2014, 21:15
W kwestii barwnika: wystarczy dać jeden element i barwnik będzie po bokach a nie w środku. Poza tym takie płyty i taka faktura jest zasadniczo robiona ręcznie. Jaśniejsze i ciemniejsze odcienie to wina składu (gęstości / rzadkości) betonu. Tam gdzie więcej wilgoci - jaśniej. Czasem jest to wina składowania i tego, że gdzieś np. byla wygięta forma i druga gdzieś ją dotykała od góry...

papa461973
01-10-2014, 20:01
przy technologii produkcji trawertynu / ciekawe czy ktoś z was widział / ważne są naprawde szczegóły , bo to są płyty wylewane w formach silikonowych, duży dodatek chemii i przyśpieszaczy, poza tym te dwie płyty to mogą być dwa kolory : bianco lub beige oczywiście pomieszane - one są bardzo podobne a tak w ogóle to libet schodzi na psy, towar coraz gorszy , reklamacji mnóstwo, strach myśleć co będzie dalej ...

voytas80
03-10-2014, 08:51
Generalnie po miesięcznym wałkowaniu się sprzedawcy z firma Libet doszło do uznania reklmacji.
Chociaż zrobili to chyba ze względu na sprzedawce niż klienta.

Gdyby ktoś chciał ryzykować kupno tego g_wna (TRAWERTYN LIBET BANCO) to zapraszam do siebie na oględziny, jestem pewny że rezygnacja będzie natychmiastowa :)

grzegorz_si
08-10-2014, 19:37
Uznali reklamację, czyli co?

voytas80
10-10-2014, 07:41
Uznali reklamację, czyli co?

Uznali reklamacje

grzegorz_si
10-10-2014, 09:17
Uznali reklamacje

A w wyniku tej uznanej reklamacji?
Dostałeś nowy towar (w 100%?)? Zwrot kosztów układania, demontażu, sprzątania tamtego badziewia?

PolTeam
15-08-2016, 21:11
Witam.364577364578
Firma LIBET nie uznała reklamacji.