PDA

Zobacz pełną wersję : Szpara przy plycie GK - Proszę o radę



Adamkce
23-08-2014, 20:41
Witam.
Otóż, że jestem tutaj nowy mysle ze trafilem w dział.
Jest to moj 1 samodzielny remont lazienki.
Obnizyłem sufit plytami GK zielonymi. Problem w tym ze sciana w jednym miejscu miala 160cm a w drugim 161 i znow 158.
Mam przy suficie szpary pomiedzy SUFTEM a ŚĆiANĄ. Największa ma niecały centymetr.
Mam pytanie czym to uzupelnic ?

Myslalem nad gipsem szpachlowym elastycznym 1 warstwa by zapchac a druga by wyrownac jak juz troche podeschnie lub nie wiem dac tam jakos siatkę.. nie wiem sam, poradzcie mi cos

Mam jeszcze jedno pytanie.
Jak polozyc plytki w takiej lazience. Plytki chce miec do wysokosci 220cm maksmyalnie tzn wszystkie na rowno poniewaz mam taka scianke pod prysznic zrobiona. Zaczac plytkowac od gory czy od dolu w takim przypadku, ciezko wyliczyc tak z fuga by idealnie sie zmiescic...

Przepraszam ze pisze bardzo ogolnikowo ale jestem Like dopiero sie w tym fachu uczę bo robie sam dla siebie i bede zadowolony nawet jesli wyjdzie mi to nie zaladnie.

jajmar
23-08-2014, 21:17
Witam.
Zaczac plytkowac od gory czy od dolu w takim przypadku, ciezko wyliczyc tak z fuga by idealnie sie zmiescic...


Takie obliczenia to kupa dodawania lub co gorsze mnożenie, a kysz, a kysz.



Przepraszam ze pisze bardzo ogolnikowo ale jestem Like dopiero sie w tym fachu uczę

Co jesteś ? Pisać nie umiesz, liczyć jak piszesz również to może czas do szkoły wrócić ?