PDA

Zobacz pełną wersję : Najlepsze mieszkania, domy, biura w Oławie



kingasieczka
25-08-2014, 09:33
Ostatnio zakupiłam mieszkanie dzięki pomocy firmy Europacific.pl. Mają świetne oferty i przede wszystkim jest ich dużo. Zależało mi na czasie i wszystko poszło po mojej myśli. Jak ktoś ma podobny problem - polecam!

ekonoma
24-02-2015, 13:37
Możesz napisać coś więcej o tej firmie? Rodzice szukają mieszkania w Oławie. Co to za inwestycja? Wprowadziłaś już się? Jakie masz spostrzeżenia?

yotul
25-02-2015, 00:00
obecnie najwieksza ich zaletą jest fakt ze mieszkania już istnieją i są dostepne od reki, bez czekania na finalizację budowy, a do tego wiele jest w promocyjnych cenach

ekonoma
01-03-2015, 20:09
A Ty tam mieszkasz? Jak się mieszka na tym osiedlu? A jak same budynki, skoro już są oddane widać jak pracują. Czy wykonanie jest ok?

yotul
03-03-2015, 00:09
A Ty tam mieszkasz? Jak się mieszka na tym osiedlu? A jak same budynki, skoro już są oddane widać jak pracują. Czy wykonanie jest ok?

nie mieszkam
ale z tego co widzialem, to stan techniczny jest w porzadku, zarowno najnowsza nieruchomosc jak i wczesniejsze, nie widac wad konstrukcyjnych

ekonoma
04-03-2015, 21:30
Skoro nie mieszkasz to na pewno nie dostrzeżesz wad czy pozytywów jakie by dostrzegli mieszkańcy :) A takich opinii właśnie szukam.

yotul
10-03-2015, 01:28
Skoro nie mieszkasz to na pewno nie dostrzeżesz wad czy pozytywów jakie by dostrzegli mieszkańcy :) A takich opinii właśnie szukam.

moge ocenic wizualnie, architektonicznie, przestrzennie
a zeby sie dowiedziec jak sie tam mieszka to wybierz sie w najblizszy weekend tam i porozmawiaj z mieszkancami, to bardzo popularne kupujac od dewelopera

ekonoma
10-03-2015, 20:39
To wiem, ale czasem coś więcej można się dowiedzieć na forum niż twarzą w twarz :)