PDA

Zobacz pełną wersję : KOCIOŁ REFLEX TG UNI PRO (produkcja DEFRO)



BaralekGJ
25-08-2014, 20:28
Witam.

Czy ktos użytkuje kocioł REFLEX TG UNI PRO ? Zastanawiamy sie właśnie nad jego zakupem, ponieważ producentem jest Defro. Piec jest o wiele tanszy niż wyroby firmowane znakiem Defro bezpośrednio., Dla nas, laików w temacie, piec niczym się nie różni od pieców Defro. Jesli się myslimy, to prosimy o wskazanie które parametry moga budzić zastrzeżenia


Poniżej w linku zestawienie parametrów technicznych. Chcemy kupić ten o mocy 24 KW

Andrzej_M_
25-08-2014, 21:48
Witam.

Czy ktos użytkuje kocioł REFLEX TG UNI PRO ? Zastanawiamy sie właśnie nad jego zakupem, ponieważ producentem jest Defro. Piec jest o wiele tanszy niż wyroby firmowane znakiem Defro bezpośrednio., Dla nas, laików w temacie, piec niczym się nie różni od pieców Defro. Jesli się myslimy, to prosimy o wskazanie które parametry moga budzić zastrzeżenia ,,,,


Nie mam pojęcia co firma DEFRO wykonuje na zlecenie firmy REFLEX TG sp. z o.o. z Strawczyna.

Jedynie po pobieżnym przejrzeniu zasobów internetowych, mogę stwierdzić, że wirtualna firma handlowa REFLEX TG sp. z o.o ma bardzo dobrze pozycjonowane strony internetowe.

karoka65
25-08-2014, 22:44
Co masz do grzania że chcesz kocioł 24kW ?

BaralekGJ
26-08-2014, 08:00
Co masz do grzania że chcesz kocioł 24kW ?

Około 200 m kwadratowych licząc po podłodze plus garaż 45 m kwadratowych w piwnicy. W tym około 110 m powierzchni w podłogówce.
Piec będzie tez wykorzystywany do grzania wody.

Właśnie się zdziwiłam jak zobaczyłam tez piec, bo na plastikowych elementach ma nazwę DERFO , wnętrze i parametry pieca wg nas są identyczne jak w firmowym piecu Optima (o ile dobrze pamiętam). Do tego na tabliczce info : wyprodukowano przez DEFRO dla Reflex TG.

Andrzej_M_
26-08-2014, 08:25
,,,, Właśnie się zdziwiłam jak zobaczyłam tez piec, bo na plastikowych elementach ma nazwę DERFO , wnętrze i parametry pieca wg nas są identyczne jak w firmowym piecu Optima (o ile dobrze pamiętam). Do tego na tabliczce info : wyprodukowano przez DEFRO dla Reflex TG.


Jak poszukasz dokładniej zasoby internetowe, to zauważysz, że adres firmy DEFRO jest taki sam, jak adres firmy REFLEX GT.
Nazwiska właścicieli obu firm, także są takie same.