PDA

Zobacz pełną wersję : Pompa ciepła Aida 1,9 ST - kto zna i co to jest warte?



Godfather7
03-09-2014, 23:12
Witam,
wbijam się z takim zapytaniem: czy ktoś zna i może mi coś powiedzieć na temat pompy ciepła typu powietrze-woda Aida 200 1,9 ST?
To podobno polska produkcja - z Częstochowy. Dostałem dość atrakcyjną ofertę na takie urządzenie w komplecie z zasobnikiem 200 l ale nic o tym urządzeniu nie wiem.
Proszę o informację.

Pozdr.
A.

M.Krk
04-09-2014, 06:52
Jak kupisz tą pompkę to chyba będziesz taki rodzynek tutaj jak ja ze swoją, od maja wypatruję i nic na E

map78
04-09-2014, 08:13
Witam,
wbijam się z takim zapytaniem: czy ktoś zna i może mi coś powiedzieć na temat pompy ciepła typu powietrze-woda Aida 200 1,9 ST?
To podobno polska produkcja - z Częstochowy. Dostałem dość atrakcyjną ofertę na takie urządzenie w komplecie z zasobnikiem 200 l ale nic o tym urządzeniu nie wiem.
Proszę o informację.

Wątpię żeby ktoś słyszał, ale możesz pochwalić się ofertą, to podpowiemy Ci czy faktycznie jest atrakcyjna;)

map78
04-09-2014, 08:18
Wbiłem w google - toż to jest pompa do CWU:) O takie wynalazki raczej pytaj na forum ogrzewanie - tam Ci od węgla lepiej znają ten temat;)

Godfather7
13-09-2014, 22:19
Wbiłem w google - toż to jest pompa do CWU:) O takie wynalazki raczej pytaj na forum ogrzewanie - tam Ci od węgla lepiej znają ten temat;)

Jak to pompa do CWU o czym wiem bo o taką mi chodzi, to dlaczego mam szukać na ogrzewaniu?
Chciałem się zorientować czy ktoś może użytkuje tą machinę, montował to gdzieś albo słyszał cokolwiek o niej.
Rozważam różne opcje wyposażenia kotłowni między innymi o pompę do CWU i dostałem propozycję na tą Aidę.
Jak ktoś coś mądrego napisze o tym to będę wdzięczny.