PDA

Zobacz pełną wersję : Zamienna rura do odkurzacza Borysowski



JK2010
15-09-2014, 10:52
Mam centralny odkurzacz Borysowki. Jedno z gniazd jest w garażu. Niestety, przenoszenie rury z domu do garażu w celu odkurzenia auta jest niewygodne. Chcę kupić dodatkową rurę do garaży , ale ceny na stronie firmy Borysowski powaliły mnie. Czy są jakieś tańsze zamienniki? Znacie coś takiego?

Barbara54
30-09-2014, 11:22
nie jestem pewna musisz jeszcze poczytać ale wiem, że Borysowski ma inne rzeczy od pozostałych producentów więc nie koniecznie od innych firm rury będą pasowały do jego elementów.

Artur-Reda
12-12-2014, 08:12
nie jestem pewna musisz jeszcze poczytać ale wiem, że Borysowski ma inne rzeczy od pozostałych producentów więc nie koniecznie od innych firm rury będą pasowały do jego elementów.

Zgadza się, niestety Borysowski jako jedyny producent nie ma niczego w "standardzie" tylko wszystko inne niż pozostali. Zawsze są problemy z tym jak ktoś zaczyna rozmowę od "Mam niebieskie rury...". Chyba pozostaje kupic rurę u Borysowskiego, ale nie mam pewności czy jakaś inna nie będzie pasowała.

Aspilusa
13-12-2014, 19:03
Przyśle Pan zdjęcie to zobaczę. Na niektóre gniazda pasują inne węże (na pewno są takie z włącznikiem)