PDA

Zobacz pełną wersję : Wkrętarka do mebli



Patrycjusz87
17-09-2014, 07:27
Witam, w najbliższym czasie będę miał do poskręcania trochę mebli i w związku z tym planuję kupno jakiejś wkrętarki. Służyć będzie do domowego użytku, czyli w sumie nie będzie zbyt często wykorzystywana. Cena w której chciałbym się zmieścić to max. 130-150zł. Na co muszę zwrócić uwagę, żeby mebelki skręcało się nią dobrze? Póki co w oko wpadł mi ten model z bricomana za jakieś właśnie 130zł... http://www.bricoman.pl/pl/product/51991/wiertrko-wketarka-einhell-18v zakup planuje w sklepie stacjonarnym także o ewentualne alternatywy proszę z taskich sklepów. Dzięki!

Jarek.P
17-09-2014, 12:54
Szukaj wkrętarki z akumulatorem Li-Ion, ZWŁASZCZA jeśłi ma być sporadycznie używana. Taka jak znalazłeś, podobnie jak każda inna z akumulatorem NiCd bądź NiMH starczy Ci na rok, może dwa, a potem będzie trzeba kupić nową. Albo nowe akumulatory za równowartość nowej wkrętarki.
Było już na ten temat mnóstwo dyskusji, poszukaj.

Patrycjusz87
18-09-2014, 10:57
Podepnę jeszcze, http://www.castorama.pl/katalog-produktow/narz/wiertarki-udarowe/wiertarka-udarowa-macallister-750-w-akcesoria.html opłaca się wydać 139złociszy? też do użytku domowego,, drobne dziurki plus raz po raz trochę czegoś tam urobić...

Jarek.P
18-09-2014, 11:20
Wiertarka jak wiertarka, na oko wygląda ok, ale nic więcej nie powiem, bo nie miałem tej w ręku. W każdym razie do domowych zastosowań wydaje się dobrym wyborem, choćby ze względu na akcesoria i torbę.

sokratis
18-09-2014, 14:51
Doradzałbym ci przemyślenie jeszcze tej wiertarki z linku. Spodziewam się, że moc wyjściowa jest realnie o wiele mniejsza niż wejściowa. Zwróć uwagę na to, że słabo oczyszczone przewodniki w wiertarce tworzą duży opór i pobierany prąd z gniazdka w bardzo dużym stopniu zamieniany jest na ciepło. Kup coś mniejszej mocy, zapłać kilkanaście złotych więcej i zdecyduj się na jakkolwiek to nie zabrzmi uczciwszy produkt.

wpx3000
25-09-2014, 07:32
Miałem podobną wkrętarkę Einhell trochę mniejszą i niestety po roku przestała działać, nie dało jej się ładować. Dawno temu zaś kupiłem wkrętarkę Macallister taką małą tylko na bity, używam jej może raz na dwa miesiące i nigdy nie miałem problemów. Do składania mebli będzie zdecydowanie lepsza bo mniejsza i lżejsza.

almarat
29-09-2014, 06:36
ja u siebie w domu używam wkrętarki trytona i jestem z niej zadowolony, była tania, trzyma się dobrze, dla mnie była w sam raz.