PDA

Zobacz pełną wersję : Skos na poddaszu - fuszerka, czy zgodnie z technologią?



jambis
17-09-2014, 09:42
Witam,

To mój pierwszy post na tym forum, więc mam nadzieję, że w dobre miejsce trafiłem z tematem.

W zeszłą sobotę byłem obejrzeć moje mieszkanie, które będę odbierał na przełomie grudnia i stycznia. Wszystko cacy, oprócz jednej rzeczy. Nie podoba mi się to, co zobaczyłem na skosie na poddaszu. Wygląda to tak, że na płytę gk został nałożona duża ilość tynku (?), by coś wyrównać. Na dole skosu jest na zero, u góry zostały przykręcone paski płyty gk.

Zdjęcia (https://drive.google.com/folderview?id=0B4VEakSwfeQsanN1c0U4a3pzRTA&usp=sha ring)

Będę wdzięczny za pomoc!

jambis
19-09-2014, 14:12
Deweloper nakazał wykonawcy zerwanie skosu i zrobienie od nowa, co zostało wykonane.

Gosiek33
19-09-2014, 14:33
:eek: piękna fuszerka :(


dobrze, że została naprawiona

FlashBack
19-09-2014, 16:01
Deweloper nakazał wykonawcy zerwanie skosu i zrobienie od nowa, co zostało wykonane.
a w zamian w gratisie porwana paroizolacja, i braki w welnie?

jambis
19-09-2014, 16:12
a w zamian w gratisie porwana paroizolacja, i braki w welnie?

Można to sprawdzić, czy wyjdzie w praniu? 3 lata wystarczą? (tyle mam gwarancji).

FlashBack
19-09-2014, 18:32
Można to sprawdzić, czy wyjdzie w praniu? 3 lata wystarczą? (tyle mam gwarancji).
nie czekać bo mam gwarancję tylko drogi panie odbiory trzeba wykonywać skoro ten a nie inny dom jest budowany dla ciebie.

EWBUD
19-09-2014, 19:16
Witam,

To mój pierwszy post na tym forum, więc mam nadzieję, że w dobre miejsce trafiłem z tematem.

W zeszłą sobotę byłem obejrzeć moje mieszkanie, które będę odbierał na przełomie grudnia i stycznia. Wszystko cacy, oprócz jednej rzeczy. Nie podoba mi się to, co zobaczyłem na skosie na poddaszu. Wygląda to tak, że na płytę gk został nałożona duża ilość tynku (?), by coś wyrównać. Na dole skosu jest na zero, u góry zostały przykręcone paski płyty gk.

Zdjęcia (https://drive.google.com/folderview?id=0B4VEakSwfeQsanN1c0U4a3pzRTA&usp=sharing)

Będę wdzięczny za pomoc!

Ale "piękna" partyzantka :)

jambis
19-09-2014, 19:17
nie czekać bo mam gwarancję tylko drogi panie odbiory trzeba wykonywać skoro ten a nie inny dom jest budowany dla ciebie.

Czy ma Pan na myśli końcowy odbiór mieszkania (grudzień - styczeń)? O innych nie słyszałem.