PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipy do wylewki - Morąg /warmińsko-mazurskie/



katja
05-08-2004, 18:51
Jak w temacie. Termin druga połowa sierpnia.

netiarz
09-08-2004, 12:10
czesc!
co prawda nie znam ekipy, ale odezwalem sie, poniewaz pochodze z Morąga i nawet w ostatni weekend tam byłe, u rodziców. moze sie znamy??
jak myślisz??

pozdr. rob.

katja
09-08-2004, 13:00
Cześć!
Chyba raczej nie, mieszkam w Warszawie, a koło Morąga, od roku, buduję chałupę letniskową. Znam tam :roll: paru fachowców, geodetę, paru urzędników z Gminy, sprzedawców w składach budowlanych, odsługę hotelu Irena , a i jeszcze miłych ludzi, u których kupuję miód.
Fajne miasto.
A widziałeś, w ostatnich "Wysokich Obcasach" GW jest o morąskim zamku.
Fajnie, ze się odezwałeś :D .
Pozdrawiam
Kasia

netiarz
09-08-2004, 13:38
ja tam spedzilem ładnych pare lat. Teraz moi rodzice mieszkają nad jeziorem Narie pod Morągiem.
gdzie pod Morągiem budujesz domek?? ja mam jeszcze niewykonczony w Kretowinach. jesli bedziesz szukać ekipy do wykończenia to daj znać. polece ci dobrych fachowców.

pozdrawiam, robert

ps. dlaczego własnie morąg???

katja
09-08-2004, 13:54
Przeniosłam chałupę z bali do Bogaczewa, też nad jeziorem Narie. Dlaczego tam, sama się zastanawiam :roll:
Ci Twoi fachowcy od wykończeń nie robią wylewek? Jeśli nawet nie, to daj mi ich namiary, moze później skorzystam.
pozdrawiam
Kasia

netiarz
09-08-2004, 14:05
znam dobrze te rejony bogaczewa. w samej wiosce, czy jeszcze przed??
co do namiarow, to nie mam ich przy sobie, ale postaram sie znalezc wizytowke w domu i jutro ci podam, ok??

katja
09-08-2004, 14:15
ciut za wioską, droga na Elzam 8)

netiarz
09-08-2004, 14:20
w Elzamie dawno juz nie bylem. podobno jest tam kregielnia:-))
ok. jutro postarm sie podac ci namiary.

masz jakiegos maila, to sobie popiszemy. co ty na to Kasiu??

katja
09-08-2004, 14:27
Mój mail jest poniżej, w stopce.
Czekam na namiary.

netiarz
09-08-2004, 14:39
dobra. jutro napisze. a namiary....to zalezy od tego czy znajde wizytowke:-)))

pozdrawiam

katja
11-08-2004, 09:06
netiarz, co z tym namiarem? :roll:
Może pamiętasz nazwisko, trochę się orientuję w tamtajszym rynku fachowców, znam sporo nazwisk, ale nie wiem którzy są dobrzy :-? .
Ekipę do wylewek znalazłam :D
Nie będzie to miksokret, bo takiego w Morągu nie uświadczysz. A z Olsztyna nie chcą przyjechać, bo za mała powierzchnia.
Pozdrawiam