PDA

Zobacz pełną wersję : Obicie mebli- mikrofiber



kamea7
06-08-2004, 08:20
Potrzebuje pomocy, to znaczy porady. Jak sie sprawuja meble obite materialem
mikrofibrowym( taki jakby zamsik, sprzedawca rzucil z dumna mina -
amerykanski mikrofiber, zwarty w watku i osnowie, nie bedzie sie brudzic)).
Upatrzylam sobie dosc zgrabna kanape naroznik, kolor dosc pasujacy-ciemna
zielen, ale nie wiem jak bedzie sie sprawowac ten material. Nie ma dzieci i
zwierzat w domu, ale pan domu ma swoje ulubione, stale miejsce- na
kanapie.Siedzi na niej dlugooo i bbb czesto. W zwiazku z tym ta kanapa bedzie
dosc intensywnie pracowac. Dlatego chce sie dowiedziec jak taki material sie
sprawuje, czy sie bardzo brudzi, wyciera....czy trzeba jakas pasujaca narzute
dokupic??? Pomozcie dobrzy ludzie i opowiedzcie swoje doswiadczenia z takim
materialem obiciowym:-)

kamea7
10-08-2004, 18:32
Pomozcie!!! Czy ktos ma meble z takim obiciem? Jak to czyscic, jak konserwowac, zeby uchronic przed brudem???

Teska
11-08-2004, 20:18
ja kupiłam takie meble kanapy...jasny bez

kupiłam ze wzgledu na kota i inne przypadki...musze powiedziec ze materiał jest ok...kot raz nasikał..ale powstały krople i spokojnie mozna było wytzrec...a teraz siersc schodzi jak z lustra...
do czyszczenia sa idealne..ten materiał ma w sobie ciut teflonu...

ja jestem zadowolona.

kamea7
11-08-2004, 21:41
Dzieki, ze odpowiedzialas. Wlasciwie zastanawialam sie nad kupnem ciemnozielonego zestawu, bo balam sie jasnych kolorow. Niestety, narobilas mi ochoty na taki jasny bez, taka jasna kawa z mlekiem, jest b. efektownna ta kanapa rogowa. Tylko sie boje, ze jak sie ubrudzi, to trzeba bedzie kupowac nowa kanape, poniewaz obicia nie da sie zdjac i uprac- jest na stale. Ale teraz mam do myslenia i zastanawiania... hmhmhm co ja mam zrobic?????

Teska
12-08-2004, 14:31
pytałam..zwykła woda i mydło załatwi sprawe....


moje kanapki sa w dzienniku budowy...fotki.Pieknie wygladaja w tym jasnym kolorze.

kamea7
13-08-2004, 19:49
Pobieglam, znalazlam, zobaczylam!!!!
Teska, o to wlasnie mi sie rozchodzilo. Cos w tym stylu ta rogowka i kolorek chyba taki sam!!!!
No, kurka wodna Teska:-) a tos mi zrobila kogel mogel w glowie, ja tez chce takie kremowo-mleczne. No teraz to bede myslec a myslec, co dopasowac. Nie jest to latwe, bo a to obrazy-oleje, zaslony, dywan, ozdobki, ma grac zeby sie nic nie pogryzlo. No bede myslec i myslec. Dzieki za odpowiedzi:-))) A wiec zielen butelkowa albo mleczaki, hmhmhm