PDA

Zobacz pełną wersję : Dom "Paweł" firmy ArchitekciBuchner



Jacek_Ewa
06-08-2004, 09:02
Czy ktoś buduje lub już wybudował dom "Paweł" firmy "ArchitekciBuchner" ?

Wwiola
06-08-2004, 09:04
Podaj link, bo leniwym (a ja do nich należe :D :D :D ) nie chce sie szukac

Jacek_Ewa
06-08-2004, 09:08
Podaj link, bo leniwym (a ja do nich należe ) nie chce sie szukac

Odpowiedź
www.architekcibuchner.waw.pl

Wwiola
06-08-2004, 09:19
O już lepiej :D :D :D . Dom funkcjonalnie nie budzi zastrzeżeń, moze poza ustytuowaniem pom technicznego dostepnego tylko z garazu i z zewnątrz a szkoda, bo warto mieć w nim pralnie (odciąża sie łazienki i tak niezbyt wielkie), no chyba ze bedzieci palic paliwem "brudnym": a to jeszcze gorzej, bo by dosypac do pieca trzeba wychodzic na dwór brrrrrrrrrr. Czy tam koło jadalni jest stopień ? Jeśli tak zdwecydowanie zrezygnowałabym z niego, bo salon jest na tyle niewielki, by trzeba było urozmaicac jedgo powierzchcnie schodkami, a potknąc sie o niego bardzo łatwo. Co do kosztów, to niestety dach bedzie kosztował niemało.
I Taka uwaga na koniec : na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze sa zbyt wysowie sciany w stosunku do wysokosci dachu. Jakos ta wizualizacja nie wygląda najlepiej. Generalnie mi nie pasuje ten dach. Ale o gustach... :D

Jacek_Ewa
06-08-2004, 09:26
Dom jest już w stanie surowym otwartym.
W jadalni nie ma stopnia.
A dach jest trochę inny niż na projekcie - bardzo ładny.

Aleksandryta
06-08-2004, 09:29
Hmm!|? Domek nie rzuca na kolana. Bardzo potrzebujecie tych 5 sypialni :roll: To samo co Wwiola. gdzie jest pralnia i suszarnia? Będziecie dygać miski z praniem w zimie do garażu? :roll: Chyba m.in. po to buduje się domki, żeby pozbyć się blokowiskowego suszenia ubrań w łazienkach. Ja już wolę tę Martę :roll:, bo ma przynajmniej strych na górze, gdzie z powodzeniem można zmieścić pralkę. A tak w ogóle nie lubię czterospadowych dachów do domów z podddaszem użytkowym. Zabierają bardzo dużo powierzchni użytkowej na górze. 8) A może pogrzebcie coś w domkach Archipelagu. Mają b. podobne do Pawła domki. I salon jakiś mały. Mniejszy, niż miałam duży pokój w blokowisku. Nie. Odradzam.

Jacek_Ewa
06-08-2004, 09:34
--------------------------------------------------------------------------------

Hmm!|? Domek nie rzuca na kolana. Bardzo potrzebujecie tych 5 sypialni To samo co Wwiola. gdzie jest pralnia i suszarnia? Będziecie dygać miski z praniem w zimie do garażu? Chyba m.in. po to buduje się domki, żeby pozbyć się blokowiskowego suszenia ubrań w łazienkach. Ja już wolę tę Martę , bo ma przynajmniej strych na górze, gdzie z powodzeniem można zmieścić pralkę. A tak w ogóle nie lubię czterospadowych dachów do domów z podddaszem użytkowym. Zabierają bardzo dużo powierzchni użytkowej na górze. A może pogrzebcie coś w domkach Archipelagu. Mają b. podobne do Pawła domki. I salon jakiś mały. Mniejszy, niż miałam duży pokój w blokowisku. Nie. Odradzam.

Będę musiał chyba zamieścić zdjęcia domu, wtedy "rzuci na kolana" co niektórych.
Pralnia jest na dole w łazience.

Aleksandryta
06-08-2004, 09:40
Aaa to Wy już go macie ! :D Posty nie za szybko wchodzą na mój komp.Sorry! :D

Jacek_Ewa
06-08-2004, 09:43
Czy ktoś buduje lub już wybudował dom "Paweł" firmy "ArchitekciBuchner" ?
Ponawiam pytanie ??

woprz
06-08-2004, 09:53
hej nie denerwujcie się tak :lol: 8)
czy próbowaliście w wyszukiwarce albo na grupie projekty ?

zawsze możęcie też zadzwonić do tego biura i zapytać czy oni nie wiedzą o jakims inwestorze z waszej okolicy

Ja buduję Basię z Archipelagu i dopiero po paru miesiącach znalazłęm jedną osobę (i to daleko ode mnie :cry: )