PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacje centralnego odkurzania, poszukuje fachowca Żory



maciej.ara
29-09-2014, 08:49
Napiszcie mi czy mamy naszym w regionie jakąś solidną firmę zajmującą się instalacją centralnego odkurzania. Jestem poważnie zainteresowany założeniem takiej instalacji aczkolwiek z tego co widzę, wyszukiwarka pokazuje tylko kilka wyników. Nie chciałbym nikogo kto mógłby zrobić to byle jak.
A może macie namiar na jakąś solidną firmę spoza regionu? Z góry dziękuje za pomoc :)

Staniucha
29-09-2014, 10:41
jeśli wyszukiwarka pokazuje niewiele film to plus dla Ciebie. Umów się z przedstawicielem każdej, poproś o wstępną wycenę i porównaj sobie wszystkie oferty wtedy będziesz mógł wybrać najlepszą. Poza tym jeśli spotkasz się z „fachmanem” z każdej firmy to od razu będziesz po rozmowie wiedział czy warto podejmować współpracę.

karola_zimna
29-09-2014, 18:53
Napiszcie mi czy mamy naszym w regionie jakąś solidną firmę zajmującą się instalacją centralnego odkurzania. Jestem poważnie zainteresowany założeniem takiej instalacji aczkolwiek z tego co widzę, wyszukiwarka pokazuje tylko kilka wyników. Nie chciałbym nikogo kto mógłby zrobić to byle jak.
A może macie namiar na jakąś solidną firmę spoza regionu? Z góry dziękuje za pomoc :)

Nie wiem czy wyszukało Ci też PGB System ale oni się tym trudnią. W mojej ocenie firma warta sprawdzenia a miałam już styczność z różnymi fachowcami, zajmującymi się tego typu instalacją.

maciej.ara
30-09-2014, 08:50
Nie wiem czy wyszukało Ci też PGB System ale oni się tym trudnią. W mojej ocenie firma warta sprawdzenia a miałam już styczność z różnymi fachowcami, zajmującymi się tego typu instalacją.

Nie wyszukało mi tej firmy ale na ich stronie widzę, ze zajmują się też takimi instalacjami. Jeśli polecasz to z nimi też się skontaktuje. Z Żor do Rybnika rzut kamieniem :)

Artur-Reda
17-10-2014, 07:46
Hej!

Z tego regionu znam 2 firmy i mogę śmiało polecić:

-Housepoint Katowice
- Vacu Tech Częstochowa.

Z obu miejsc na pewno dojadą, a także możesz liczyć na profesjonalną obsługę, projekt, dobór i doradztwo.
Jest wiele firm "krzak" ale te z pewnością do nich nie należą.