PDA

Zobacz pełną wersję : projekt GANIMEDES pracownia Domowe Klimaty



Tymonka
30-09-2014, 20:09
Poszukiwania trwają.. Przekleństwem staje się slogan jednej z pracowni, która po otwarciu strony wita tekstem: JAKI PROJEKT DZIŚ WYBIERASZ?
Żeby pękli...
U mnie dziś prym wiedzie mniejszy braciszek Obierka, czyli projekt Ganimedes , również z Domowych Klimatów: http://www.domoweklimaty.pl/pl/proje...ganimedes-nf40
Podtrzymuję pomysł wyrównania obrysu (wyciagnięcie ściany z lewej strony), co przełoży się na rozsądne wymiarami pokoje na górze i co najważniejsze: pokój przeznaczony obecnie dla gości na starość pozwoli nam bytować na parterze na przyzwoitym metrażu Poza tym ten projekt, jak Obierek, ma wszystko, na czym mi zależy: porządny salon, spiżarkę, miejsce na pralnię, duży garaż. Pozostaje jeszcze kwestia wyrównania ściany frontowej, ale się nie upieram, spiżarnia 3-metrowa i tak jest super :) Jest miejsce na rodzicielską łazienkę na górze i porządną garderobę, pralnię no i planowo tylko jedno okno połaciowe, czyli niezwykle jak na tego typu dom :)
Po wywaleniu wszystkich udziwnionych okien i wstawieniu standardowych koszty też mam nadzieję zbliżą się do bardziej rozsądnych :) Elewacje marzenie, wszystko czyste, proste, bez udziwnień i pytań w stylu "z czego by tu zrezygnować".
Ech.. Dziś czuję, że jestem bliżej sukcesu :)
Oto Ganimedes :)
282330282331282332282333

Tymonka
03-10-2014, 21:41
Chętnie poznam opinie osób, które zdecydowały się na budowę - zapraszam do wymiany doświadczeń.

pastelos
05-10-2014, 20:01
my tez kupujemy ten projekt. nie wiem ile bede tu zagladac wiec moze skontakujmy sie poprzez email albo na stronie domowe klimaty na forum pod tematem ganimedes :)