PDA

Zobacz pełną wersję : firma oszust!MULTI-GLIWICE Jarosław Piekielniak



kasiagrzyb
06-08-2004, 11:38
jak w temacie firma ta jedyne co potrafi oszukac na materiałach,cenach,rozpocząc prace pobrac zaliczki i zwiac,przy tym nie płacąc pracownikom,własciciel jest wybitnie uzdolniony w kłamaniu i przekretach.Działa w całej Polsce wiec wszedzie można sie na niego nadziac,jego strona firmowa to oczywiscie zdolnosci Pana Jarka w zapożyczaniu zdjec nie swoich prac.
wiem,że wiele inwestorów zawiódł,hi-zawiódł,żeby nie powiedziec brzydko!
dlatego należy sie odezwac na forum i ładnie to opisac a potem załatwic to urzedowo oczywiscie,by swoim poczynianiem nikogo już nie okradł.
Moi drodzy nie utrzymujmy nierobów,naciągaczy i złodzieji.
Miłego dnia!Kasia

jareko
06-08-2004, 22:51
wtaj
jesli faktycznie chcesz przestrzec przed tym apnem opisz mi dokladniej o co chodzi a ja go umieszcze u siebie - musisz byc przygotowana ze w razie watpliwosci zainteresowani beda do ciebie pisac by szczegoly poznac - o ile tego chcesz i masz odwage
pozdrawiam
milego weekendu zycze
Jareko

_ZBYCH_
06-08-2004, 23:11
To ten sam oszust, który spieprzył zabudowę poddasza u Fugasa (zamieszczałem zdjęcia na forum w wątku "Największe fuszerki").
Jareko - na czarną listę go!

jareko
07-08-2004, 00:16
ok - w przyszlym tygodniu bede mial troszke wiecej czasu i wciagne go na liste - po kieszeni ich i po honorze ;) - niech klientow traca skoro pracy szanowac nie potrafia
Jak ci sie szybki Wiglawu podobaly? widziales Zbychu? :)

bozena11
08-08-2004, 20:42
KOLEJNA FIRMA KTORA POWINNA ZNALESC SIE NZ CZARNEJ LISCIE TO "DAR-BUD" Z ORONSKA
BOZENA

jareko
08-08-2004, 20:48
KOLEJNA FIRMA KTORA POWINNA ZNALESC SIE NZ CZARNEJ LISCIE TO "DAR-BUD" Z ORONSKA
BOZENA
Jejku - mila forumowiczko - post tej tresci to nic innego jak pomowienie
Przybliz problem gdyz w takiej formie nigdy ich nie opublikuje gdyz to zbyt malo a krzywde im zrobic mozna
Ciekawostke wam powiem - codziennie na tamta strone zaglada ponad 150 osob - wiec chyba rozumiesz ze tak mozna kogos zgnoic nie majac realnie ku temu podstaw