PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o ocenę montażu drzwi wewnętrznych



pawko_
06-10-2014, 18:07
Zdjęcia pod tym linkiem https://imageshack.com/a/n0Vz/1

Mam parę uwag, ale nie wiem czy są one zasadne więc prosiłbym o komentarz znawców tematu.

nikt ważny
06-10-2014, 22:34
jakoś błędów montażu nie widać - poza przekłamaniem obiektywu
Jakie masz zastrzeżenia?

pawko_
07-10-2014, 07:04
Lekko odstające drzwi przy rogach ( jest to widoczne na zdjęciach w zbliżeniu), delikatny prześwit pomiędzy skrzydłem, a ościeżnicą poniżej klamki na jednym ze zdjęć.
Nie znam się, być może zbyt dużo oczekuję, albo mieści się to w granicach normy dlatego pytam.
Cena 6 skrzydeł 80cm z ościeżnicami bezprzylgowymi (5 ościeżnic chyba 16-18cm, 1 chyba 28cm), 1 suwanka 70 cm z ościeżnicą (28cm) firmy Pol Skone model simple, malowane, wypełnienie pełną płytą, komplet klamek- całość z montażem 9000 tys. zł (klamki chyba 730 zł). Czy jest to uczciwa cena ?

nikt ważny
07-10-2014, 07:23
drzwi odstają czyli co - skrzydło ? czy ościeżnicą od ściany?
Najlepiej sprawdź dokładnie szerokości przejścia - na dole, w środku, na górze
Realnie 2-3 mm nie powinno mieć znaczenia, jak masz prześwit to można skrzydło przesunąć w stronę klamki i szpara zniknie
Co do cen się nie wypowiadam. Ale skoro podjąłeś decyzję na tak to znaczy że dla Ciebie akceptowana
Nie rozumiem tych pytań o cenę

pawko_
07-10-2014, 09:55
Miałem na myśli odstające delikatnie skrzydło. Jak mówiłem montażyście żeby poprawił to efekt był taki, że mniej odstawało, ale uszczelka przy zamkniętych drzwiach zaginała się.
Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

arturr00
07-10-2014, 10:00
A ja mam pytanie, bo brama garażowa zaczyna mi się "łuszczyć", są na o jakieś sposoby?