PDA

Zobacz pełną wersję : kostka granitowa nieregularna czas układania



maciej74
15-10-2014, 21:45
Witam
Mam pytanie ile mniej więcej m2 dziennie ułoży fachowiec kostki granitowej nieregularnej .
I drugie pytanie czy ktoś ma to u siebie na parkingu czy podjeździe jak się sprawdza , chcę tym pokryć parking i wjazd dosyć sporych rozmiarów bo 360 m2 , dlatego wybrałem granit nieregularny bo tani ale czy się nada na tak dużą powierzchnie ? parking i wjazd dla aut osobowych .

ważka2
20-10-2014, 11:12
Witam,
mam z takiego granitu ułożony podjazd.Układaliśmy sami na sucha zaprawę,potem zasypuje się szczeliny proszkiem granitowym. Układanie trwa, bo trzeba dopasowywać kształty, ale efekt jest ciekawy.
Wydaje mi się ,że na intensywnie użytkowany parking to nie bardzo się nadaje,ponieważ niektóre "kostki" są np cienkie i się odklejają i trzeba to na bieżąco monitorować.

aldona79
20-10-2014, 12:20
U sąsiadów mają:) mogę podpytać jak wrócą (gdzieś pojechali na wakacje październikowe:)) Ile u nich układali? ciężko mi powiedzieć ale 2/3 dni to zajęło., ale pewnie jest to kwestia fachowców i motywacji...no i wychodzi dłużej bo ciężej się te kostki dopasowuje no i ciężej je przekładać bo są stosunkowo ciężkie.

k***a*z
21-10-2014, 08:28
Witam
Mam pytanie ile mniej więcej m2 dziennie ułoży fachowiec kostki granitowej nieregularnej .
I drugie pytanie czy ktoś ma to u siebie na parkingu czy podjeździe jak się sprawdza , chcę tym pokryć parking i wjazd dosyć sporych rozmiarów bo 360 m2 , dlatego wybrałem granit nieregularny bo tani ale czy się nada na tak dużą powierzchnie ? parking i wjazd dla aut osobowych .

Chcesz układać kostkę nie regularną czy odpad poprodukcyjny zwany łupkiem ?