PDA

Zobacz pełną wersję : Zacieki przy balkonie



Bolek123
19-10-2014, 11:58
Witam,
W tym roku przy okazji robienia elewacji zew. podniosłem poziom balkonu. I teraz pojawił się problem - boczne zacieki. Balkon jest od strony zachodniej, wylewka wydaję mi się, że nie schnie. Rozkładam folię na balkon w czasie deszczu ale tak jakby nie pomagała. W załączniku umieszczam zdjęcia. Z góry dziękuję za pomoc.

jajmar
19-10-2014, 13:00
Brakuje na tym balkonie kapinosa z blachy po którym woda spadnie na dól a nie popłynie po balkonie , ścianie. Z czego ta wylewka i po co ja nakrywasz folia kiedy to robileś ?

Bolek123
19-10-2014, 14:48
Folią nakrywam po to aby wylewka schła i pełniła funkcję tego kapinosa . Wylewka, wydaje mi się, że jest betonowa. Kapinos mogę zamontować teraz bez wykonywania posadzki?

Balto
19-10-2014, 19:30
Pytanie kolejne w którą stronę masz spad na tym balkonie? Na boki, pod ścianę czy do przodu?

wotaswf
06-11-2014, 21:44
Opierzenia sugeruje..... bez tego nihu. Fajne maja na camavo.pl

Balto
07-11-2014, 19:49
Reklama trzy piętra wyżej, piąte drzwi na prawo

eMajster
16-11-2014, 10:28
posiadasz typowy efekt niedokończonego balkonu. Trzeba założyć kapinos plus po wyłożeniu balkonu cokolik odbija trochę od ściany i woda już w tym miejscu po ścianie nie cieknie. Obecnie tez może być spad źle wyprofilowany na balkonach często jest wylewka wykonana mniej więcej a przyjdzie płytkarz to wyrówna. Ot taka przypadłość że ten ostatni wszystko wyrówna i poprawi

beui
18-02-2015, 09:59
Witam, jakieś pół roku temu odebrałem mieszkanie od developera i na balkonie po obu jego stronach pojawiły się takie oto zacieki:

http://i.imgur.com/ZZn4gHk.jpg

Mam pytanie do ludzi którzy sie orientują w temacie co może być tego przyczyną i jakie są ewentualne konsekwencje pozostawienia tego w takim stanie.

Z góry dziękuję.