PDA

Zobacz pełną wersję : Nowoczesny Dom W Rododendronach 11 n Archon



Alian-teko
23-10-2014, 23:43
DOM W RODODENDRONACH 11 N THERMO -ARCHON

Witam wszystkich...
Zaczne od tego co wszyscy..Z dniem 30.12.2010 nabylismy działke-kawałeczek własnosci na własny kąt,by wkoncu cieszyc sie z Męzem i Córcia na najblizsze lata tym co najlepsze.Wybór padł na DŁUGOŁEKE tuz pod Wrocławiem,wspaniałe miejsce,nie wyobrazałam sobie innego miejsa do zamieszkania ze wzgledów iz wszystko w niej sie znajduje.Takie małe miasteczko
Na stan dzisiejszy mieszkamy za granica,ale ze wzgledów na Nasza Córciw ktora mosiala juz isc do szkoły ja jako Zonka zmuszona bylam zjechac i zacząc budowe Sama.Jakos DAM RADE.Za dwa dni juz działam z nasza nie szczesna biurokracją Polską-zeby choc raz nam była przychylna tak jak to jest w UK to Gwarantuje ludzie by byli o wiele szczesliwsi.Nie raz potrafi taka P.Gienia przystworzyc Nas o zawrót głowy juz nie wpomninajac o palpitacji serca

PO DŁUGICH POSZUKIWANIACH PROJEKTU A ZARAZEM PO PRZEJSCIACH JAKIE DOSWIADCZYLISMY ZE STRONY NIE WLASCIWEGO WYBORU PROJEKTU Z NASZEJ STRONY POSTANOWILISMY IZ PODEJMIEMY SIE POZWOLENIA NA BUDOWE ZAMIENNEGO.
DALSZA KONTYNUACJA POZWOLENIA Z LUTEGO 2011 ROKU ALE NIESTETY KOSZTEM KOLEJNEGO PROJEKTU WRAZ Z ADAPTACJA (ALE TAK TO JEST JAK CHCIALO SIE DUZY DOM W NASZYM WYPADKU WYBOR PADL WTEDY NA (DOM W TYMOTKACH ARCHON )ZADECYDOWALISMY ZE JAK DLA NAS TROJECZKI WSYTACZAJACY BEDZIE NARAZIE DOMEK O METRAZU DO 100 METROW.I TAK W NASZYM ZYCIU ZAGOSCIL RODODENDRONEK 11N*
OCZYWISCIE NIE JEST ONO MOIM MARZENIEM GDYZ MOI MARZENIEM JEST MODERNISTYCZNY PUDELKO W STYLU MODERN DLA ZAINTERESOWANYCH PROJEKT (JM115)Ale nie pozwalaja na to PLANY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO-WARUNKI ZABUDOWY.MOZE KIEDYS....ZA PARE LAT...Trzeba sie zaczac cieszyc tym co jest....a w ciagu paru dni naperawde wiele sie wydarzylo,WKONCU RUSZYLISMY Z BUDOWA*


CZAS ZACZAC NASZA PRZYGODE....I RODODENDRONKA ZASADZIC WE WLASCIWYM MIEJSCU*

Alian-teko
23-10-2014, 23:49
STANELO NA RODODENDRONKU WIEC JUZ ODWROTU NIEMA MAM NADZIEJE ZE PODOLA NASZYM OCZEKIWANIOM,I SPRAWDZI SIE W CODZIENNYM ZYCIU.
METRAZOWO NARAZIE NAM STARCZY A WYCHODZI 93 METRY,SALON WRAZ Z POKOJEM BEDZIE POLACZONY JAKO JEDEN DUZY SALON Z POSADOWIONYM KOMINKIEM NA SRODKU OSZKLONYM PRAWO -LEWO
SALON 27 m
KUCHNIA 9,20m
LAZIENKA 4,65m
KOTLOWNIA 4,90m
WIATROLAP 3,68M
HOL 2,09 M

NA GORZE 3 POKOJE I LAZIENKA
POKOJ 1 GARDEROBA 8,69M
POKOJ 2 DZIECINNY 11,90 M
POKOJ 3 SYPIALNIA 16,79 m
LAZIENKA 9,71 m

NIC W ELEWACJI NIE ZMIENIAMY BEDZIE ODZWIERCIEDLENIEM ZDJEC Z SPOD SKRZYDEL PROJEKTANTOW.
DLA POPRAWIENIA HUMORU ZNALAZLAM ZDJECIE Z REALIZACJI PROJEKTU NASZEGO ALE NIESTETY KTOS SOBIE ZNALAZL BIZNES NA WYKONANIU TAKOWEGO DOMKU ALE JAKO DOM DREWNIANY SZKIELETOWY,NIE POTEPIAM TAKICH DOMKOW BO SAMA JESZCZE DO NIE DAWNA NASZYM ROZWIAZANIEM NA SZYBKIE ZAMIESZKANIE BYL TAKOWY WYBOR,ALE BOGU DZIEKUJE ZE SIE NIE ZDECYDOWALAM.SA BARDZO DOBRA ALTERNATYWA DLA DOMKOW MUROWANYCH BARDZO CIEPLE ALE SZCZERZE KOSZTY POROWNYWALNE DO BUDOWY DOMU TRADYCYJNEGO.

Alian-teko
24-10-2014, 08:18
286049

KoMir
13-12-2015, 21:24
Witam,
gratuluje wyboru projektu i realizacji domu. Jestem przekonany, ze dom juz po wybudowaniu daje teraz Panstwu mnostwo radosci. Sam przymierzam sie do identycznej realizacji, dlatego szukam inwestora, ktory ma juz doswiadczenie z projektem "Dom w Rododendronach 11 n".
Jezeli to mozliwe, chetnie nawiaze z Panstwem Kontakt. Mam kilka pytan. Moj adres to: [email protected] Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.