PDA

Zobacz pełną wersję : Opinia na temat płytek na schodach



Aniaaa84
24-10-2014, 20:58
Witam

proszę o wyrażenie opinii na temat pracy fachowca który położył mi płytki na schodach.
średnio się znam na tym temacie ale widzę ze coś jest nie tak.
Fachowiec za wykonaną pracę chce 1500zł za 16 schodów.
Fotki w załązniku

Tomaszs131
24-10-2014, 21:04
Wedlug mnie to po prawieniu ulozenia plytek mozna bedzie zaplacic za wykonana prace.
Na pierwszym zdjeciu linia fug sie nie zgrywa, na drugim prubowali wyrownac cokoly po schrzanieniu poziomu stopnicy, podsumowujac fachowcy nie za bardzo wiedza do czego sluzy poziomica.
Nie placilbym im ani grosza.

Aniaaa84
25-10-2014, 07:04
wedlug mnie to po prawieniu ulozenia plytek mozna bedzie zaplacic za wykonana prace.
Na pierwszym zdjeciu linia fug sie nie zgrywa, na drugim prubowali wyrownac cokoly po schrzanieniu poziomu stopnicy, podsumowujac fachowcy nie za bardzo wiedza do czego sluzy poziomica.
Nie placilbym im ani grosza.

jak on ma to poprawić, przecież na moje oko trzeba wszystko skuć

Tomaszs131
25-10-2014, 07:54
Niestety tak bedzie musial zrobic.
Wypozimowac stopnie i z poziomicaw reku przystapic do pracy. Moze lepszym wyjsciem byloby obejzenie jego poprzedniej realizacji.
Okazac sie moze, ze ten typ tak ma.

EWBUD
25-10-2014, 10:58
Witam

proszę o wyrażenie opinii na temat pracy fachowca który położył mi płytki na schodach.
średnio się znam na tym temacie ale widzę ze coś jest nie tak.
Fachowiec za wykonaną pracę chce 1500zł za 16 schodów.
Fotki w załązniku

Wg. mnie nie zasługuje na 150 zł....jak chcesz wyślę Ci zdjecia jak połozyłem u siebie na schodach, 3 raz w życiu kładłem płytki, z tego pierwszy raz na schodach i jest w skali od 1 do 10, tak na 9 :)
Jeśli reszta stopni jest taka umęczona jak te na zdjeciach, to powinien Ci jeszcze oddać za materiał.