PDA

Zobacz pełną wersję : Witam



Szkapeusz
19-07-2002, 12:20
Jestem nowy na forum, więc chciałbym się przedstawić. Mam 27 lat i razem z Żoną oczekujemy córeczki! Mieszkamy w Szczecinie i oczywiście myślimy o budowaniu. Jesteśmy na etapie najtrudniejszym dla nas - gromadzenia funduszy. Mimo że skończyłem Wydział Mechaniczny PS, i pracuję zawodowo w państwowej instytucji (a może właśnie dlatego :smile:) w wolnych chwilach realizuję się jak glazurnik:Interesuję się domowymi systemami energetycznymi ze źródeł odnawialnych - szczególnie wykorzystujące energię wiatru. Z przyjemnością wymienię doświadczenia miarę swoich możliwości i posiadanej wiedzy. Pozdrawiam Wszystkich Uczestników forum.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Szkapeusz dnia 2002-07-20 19:09 ]</font>

Jola_
19-07-2002, 15:19
Witaj Szkapeusz!
Miło, że jesteś tutaj razem z nami. Jeśli macie cel to i pieniądze się znajdą. Zawsze natrudniej o decyzję, bo dalej to już z górki i samo leci.
Życzę powodzenia i wytrwałości

franekF
19-07-2002, 15:30
To może napisz cos o elektrowni wiatrowej. Kiedyś był taki wątek i wniosek z niego był taki, że na dobrą sprawę dla inwestora niedużego domu jednorodzinnego takie rozwiazanie jest zupełnie nieopłacalne, a w dodatku uciążliwe ze względu na hałas.

franekF
19-07-2002, 15:48
Właśnie zobaczyłem, że już Cię tam poniosło :smile:

Szkapeusz
20-07-2002, 18:13
Dziękuję za życzliwe przyjęcie :smile:!

Szkapeusz
14-10-2002, 12:27
Pragnę uaktualnić moje powitanie!
Mała Ania urodziła się zgodnie z planem 19.09.02 i całkiem spora jest z niej dziewczyna bo miała 55 cm długości i ważyła 3460 :smile:. W konkursie urody i dobrych manier pani Apgar dostała 9. Pięknie się chowa i obecnie ma juz 4000 stanowiąc oczko w głowie tatusia i mamusi. Pozdrawiam Wszystkich Szczęśliwych Rodziców!

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Szkapeusz dnia 2002-10-14 13:34 ]</font>

dobrzykowice
14-10-2002, 12:30
musisz koniecznie o tym poinformować wszystkich w wątku "Forumowe Dzieci" :smile:

Frodo
16-10-2002, 10:10
Witaj
A w jakiej okolicy zamierzasz się budować?
Też jestem ze Szczecina.

Pozdrawiam
Frodo

kgadzina
16-10-2002, 12:40
Szkapeusz, gratuluję. Mój Kuba urodził sie dość blisko Twojej córki bo 12.09. Tyle tylko że w 1992 roku. :grin:

Szkapeusz
18-10-2002, 19:34
Dzięki Kgadzino! U mnie Kubuś będzie następny! :smile: (Albo druga dziewuszka kto wie??? :smile:)) ) Jak Bóg da to może i Wojtuś! W każdym razie gratuluję Wam dwóch chłopaczysków!
Frodo:
Chciałbym gdzieś na lewobrzeżu (Dobra, Tanowo ew. Dołuje) ale ostatecznie czas pokaże, w każdym razie za miastem bo w Sz-nie drogo i w Szczecinie :smile:. Podobają mi się także okolice Sowna i Niedźwiedzia! Decyzja nie zapadła. Własnie szukam okazji :wink:Może masz coś na oku??? Pozdrawiam

Frodo
21-10-2002, 09:19
Ja podobnie jak Ty szukam poza miastem, ale raczej w kierunku Goleniowa. Nie mam jeszcze nic na oku, ale wypadałoby już się rozejrzeć konkretnie, bo w grudniu kończy mi okres oszczędzania w Kasie Mieszkaniowej i trzeba kasę w czymś ulokować (choć jak się tu ludzie wypowiadają nie jest to takie hop siup, żeby tą kasę dostać).
Orientowałeś się może jakie są ceny ziemi w oklicach Niedziwiedzia?
pozdrawiam

Szkapeusz
21-10-2002, 15:31
Tak obserwując ogłoszenia w "Kontakcie" zdaje się, że ok. 25 PLN/m. Ale zaznaczam, że dawno nic z tego rejonu nie widziałem, a cenę podaję za panem, który od pewnego czasu (co jakiś czas się ogłasza), co też ma swoją wymowę (czyt. haczyk) :smile:, bo okazje raczej długo nie goszczą na rynku.

Teska
23-10-2002, 08:48
JESTEM ZE SZCZECINA..TROCHE DZIAŁEK JEST W MOJEJ OKOLICY...POD SZCZECINEM W GMINIE DOBRA..PIĘKNY TEREN...