PDA

Zobacz pełną wersję : Nie polecam elektryka !!



adam_1982
07-11-2014, 10:27
witam,
nie polecam artura Okulewicza z firmy Hocar z Białegostoku.

Człowiek nie zna się, jest niesłowny, a przy tym udaje bardzo profesjonalnego i droży się.
Robił u mnie całą elektrykę w domu, wziął za to kupę kasy i do dziś dnia (minęło już 5 miesięcy) nie mam tego skończonego. Dzwonię proszę i nic... ciągle u jest pod górę. Koleś nawet sam nie umie kopać rowu, musiałem sam szukać kopacza do przekopania rowu od skrzynki elektrycznej do domu.

PORAŻKA !!! nie polecam totalnie!!!

jestem bardzo niezadowolony - UWAŻAJCIE NA tego pana, bo i Wam spierniczy instalacje!!!

jajmar
07-11-2014, 12:01
Koleś nawet sam nie umie kopać rowu, musiałem sam szukać kopacza do przekopania rowu od skrzynki elektrycznej do domu.



Z tego wynika że też nie potrafiłeś wykopać rowu.

מרכבה
07-11-2014, 12:16
w sumie po budowie powinienem latać w garniaku i lakierkach .. ot jak szlachta to szlachta.
Dla rozrywki taki rowek wykopać to pikuś ...
Sam jak robiłem drenaż to przerzuciłem tymi rencami 1739 taczek ... przez 20 to daje 86,95 m3 ziemi żwiru ziemi ...
żeby to chadra jeszcze chciała z łopaty zleść, a tu trzeba było skrobać .. i z taczek.

jacek.zoo
07-11-2014, 16:20
w sumie po budowie powinienem latać w garniaku i lakierkach .. ot jak szlachta to szlachta.
Dla rozrywki taki rowek wykopać to pikuś ...
Sam jak robiłem drenaż to przerzuciłem tymi rencami 1739 taczek ... przez 20 to daje 86,95 m3 ziemi żwiru ziemi ...
żeby to chadra jeszcze chciała z łopaty zleść, a tu trzeba było skrobać .. i z taczek.

to cienki w uszach jestes :) jak wymienialem z tata ziemie to w dwie strony przewiezlismy na taczce 8 patelni ziemi czyli w sumie 16 patelni, bo trzeba bylo wywiezc stara i nawiezc nowa. to taki rowek to jak dlubanie w nosie :)

a moze po prostu elektryk nie mial miec zaplacone za rowek?

domi-nikka
10-11-2014, 17:52
Z tego wynika że też nie potrafiłeś wykopać rowu.
:D

A do autora wątku - może jakieś bliższe szczegóły? Bo takie "wpadanie" na forum i w pierwszym poście "jechanie" po kimś bez żadnych konkretów, to tak trochę kiepsko wygląda...

מרכבה
12-11-2014, 13:53
to cienki w uszach jestes jak wymienialem z tata ziemie to w dwie strony przewiezlismy na taczce 8 patelni ziemi czyli w sumie 16 patelni, bo trzeba bylo wywiezc stara i nawiezc nowa. to taki rowek to jak dlubanie w nosie te 86 kubików to na czysto .. a ile powietrza przewiozłem...
samego żwiru do drenażu poszło 20m3