PDA

Zobacz pełną wersję : Czy wykonać jeszcze posadzkę betonową



adi1973
02-12-2014, 19:31
Witam
Właśnie jestem po tynkach wszędzie gipsowe. Jeszcze tydzień będą układać styropian i podłogówkę. Mam pytanie czy jest sens jeszcze wylewać posadzki betonowe. Budynek nieocieplony bez wentylacji jest rekuperacja nie działająca oczywiście. Nie mogę dogrzewać, bo nie mam komina i gaz też nie podłączony. Po tynkach te kilka dni udało się mi dogrzewać nagrzewnicą gazową ale to drogo to wyszło i woda nie za bardzo chciała się usówać, ale temperatura nie spadł poniżej 0 było od 2-5 oC. Do tej pory jeszcze tynki nie wyschły (wykonane 5 dni temu) Czy jest sens w takich warunkach jakie sa za oknem wylewać podłogi. Czy czekać na wiosnę i lepsze warunki pogodowe.

lukasz860910
03-12-2014, 20:41
jak zapewnisz dodatnią temperature w pomieszczeniu to rób. Dom nie ocieplony ciężko dogrzać, dodatkowo masz mokre tynki po wylaniu dostarczysz jeszcze więcej wilgoci do budynku. Chyba że wylejesz posadzkę jak bedą dodatnie temp. i przykryjesz posadzkę np. 2 cm styropianem na to folie ale i tak przez kilka dni musi być dodatnia temp. Jak nie spieszy ci się zaczekaj bedziesz miał spokojną głowe