PDA

Zobacz pełną wersję : pękanie wklejonego lustra



preev
11-08-2004, 08:55
kafelkarz wkleił mi lustro pomiedzy kafelki na silikon i to lustro zaczęło pomału pękać (łazienka jest zrobiona z zielonych płyt GKB na stelażu z profli stalowych) stwierdziłem no nic, jak pęknie do końca wstawię w to miejsce kafelki i po prostu powieszę nowe lustro na kołku :)
ale teraz to pęknięcie przeszło na sąsiadujący z lustrem kafelek i nie wiem co robić
nie wiecie może dlaczego to tak pęka??? :-?

Didi
11-08-2004, 09:04
Mi się nasuwa, że płyty są słabo przymocowane, bo wyglada na to, że ściany Ci się ruszają. Aż poszłam obejżeć swoje płytki. Nic u mnie się nie dzieje. też mam płytę, a na niej tynk maszynowy i na tym płytki.

woprz
11-08-2004, 09:07
budynek siada a do tego ty możesz mieć źle zamontowane płyty
gdzei jest ta łazienka na piętrze czy na parterze

Newniek
11-08-2004, 09:20
Ja też mam takie lustro z kawałków wklejone między glazurę i też mi niektóre płytki pękają. A ściana jest z normalnej cegły. Glazura nie pęka. Może to wina tego, że dałem zwykłe lustro przycinane u szklarza?

alexsoft
11-08-2004, 09:27
Mam lustro 90*120 (normalne przycinane przez szklarza) na ścianie całej w kafelkach (cegla K3, tynk cem.-wap.) i NIC się nie dzieje....

preev
11-08-2004, 09:30
budynek siada a do tego ty możesz mieć źle zamontowane płyty
gdzei jest ta łazienka na piętrze czy na parterze

to jest na parterze jeżeli coś to da :)

woprz
11-08-2004, 09:38
budynek siada a do tego ty możesz mieć źle zamontowane płyty
gdzei jest ta łazienka na piętrze czy na parterze

to jest na parterze jeżeli coś to da :)


w jednym z ostatnich muratorów jest instrukcja kładzenia płyty GK - powinna byc dyletacja na górze i na dole
jeżeli masz ją wstawioną na wcisk u góry lub i u góry i na dole to może strop ją teraz dociska i efekt jak napisałeś wyżej