PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Okfens z Czeladzi



Oldswan
11-08-2004, 11:07
czy ktos z Was ma takie okna (PCV), albo zna opinie ich użytkowników? Dostałem interesująca wycenę, ale jestem ciekaw zdania tych co już je użytkuja jakiś czas. Z góry dziękuje

chemik
13-08-2004, 21:47
Witam!

Ja mam okna firmy Okfens i użytkuję je od trzech lat. Nie będę rozpisywał za wiele bo okna są OK! Nie zaobserwowałem żadnych wykrzywień, spaczeń, zwichrowań. Okna zamykają się bez zacięć, oporów.

Pozdrawiam!

AldonkaS
13-08-2004, 22:27
Okna z OKFENSU, są na wyposażeniu m.in. Sejmu i innych obiektów rządowych w Warszawie. To chyba cos mówi. Bo Warszawka z założenia nie bierze niczego taniego i kiepskiego - tam wszystko musi być the best (a przede wszystkim CENA). Okna OKFENSU i AP Żory to ta górna półka na śląsku (ta najwyższa - i cenow i jakościowo).

Szymon Szymonowicz
14-08-2004, 00:26
Byle nie okna z Jar-Eko
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=31519

jareko
14-08-2004, 01:10
Okna z OKFENSU, są na wyposażeniu m.in. Sejmu i innych obiektów rządowych w Warszawie. To chyba cos mówi. Bo Warszawka z założenia nie bierze niczego taniego i kiepskiego - tam wszystko musi być the best (a przede wszystkim CENA). Okna OKFENSU i AP Żory to ta górna półka na śląsku (ta najwyższa - i cenow i jakościowo).
:) tak masz racje - warszawka zwlaszcza ta blizej żloba ;) byle czego nie bierze ;)
OKFENS jest znana i dobra firma - Pchelek juz kilka razy chwalil ja w "szukam dobrych okien" tak wiec skoro on zastrzezen nie ma sadze ze Oldswan tez bedzie z nich zadowolony.
Wracajac jeszcze do tej warszawki - sejm to jedno a inne budynki rzadowe to co innego i tam najwiekszym wzieciem cieszylo sie Schuco AS- zaczynajac o Ministerstwa Budownictwa, przez Ministerstwo Energetyki, Ministerdstwo Finansow czy tez Ministerwsto Infrastruktury - i jeszcze klika innych o ktorych nie pamietam ;)

jareko
05-07-2011, 14:57
to dopiero początek lawiny jaka przed nami
Niestety, niektórym się wydaje, że cena zdziała cuda - a później okazuję się że CCC i owszem, ale produkcja po kosztach nie pociągnie zbyt długo
Jest wiele firm bojących się realnej ceny - wcześniej czy później pójdą śladami tych które teraz idą pod młotek.
Takie co nie są spółkami i dokapitalizowane z środków własnych właścicieli - przeżyją i się podniosą - reszta... koniec ich bliski

Krzysztof2
05-07-2011, 18:21
to Was wszystkich przebiję mam stolarkę okfensu " panorama się to chyba nazywało" od 97roku czyli prawie 15 lat i wszystko jest OK! okucia ROTO ,jak się je tylko przesmaruje to są nie do zajechania. Jedynie wymieniłem zestawy szybowe na ciepłe 1,1w/m bo oryginalne miały 2,8w/m rosiły się zimą i wiało chłodem.
Tworzywo od zewnątrz odrobinę pożółkło.
pozdrawiam.