PDA

Zobacz pełną wersję : Nawiążę współpracę z: projektantami elewacji, audytorami energetycznymi, termowizji



fighter1983
06-01-2015, 17:47
Jak w temacie. Poszukuje następujących osób:

projektantów elewacji
adytorów energetycznych
speców od termowizji

Teren działania: cała Polska
Wymagania: zajmujesz się tymi tematami z powołania, bardzo dobrze by było, gdybyś był polecany tu na forum. Priorytetem dla Ciebie jest jakość a nie najniższa cena lub najwyższy zarobek "na strzale" - zapraszam Cie serdecznie do współpracy. Świetnie by było, gdybyś prowadził/a firmę.

Dlaczego Cie szukam?
Od 12 lat zajmuję się dystrybucją i doradztwem technicznym w zakresie BSO, obecnie ETICS. Od 2 lat poszerzyłem działalność i wykonuję także elewacje budynków. W tym roku uruchamiam własną pracownię kolorów, wzorcownię, gdzie projektant i klient będzie mógł bardzo szybko uzyskać rzczywistą próbkę tynku lub farby w kolorze, położoną na prawdziwym podłożu. Próbke wielkości 50x50cm lub większą. Tak aby można było cokolwiek zobaczyć, a nie kolor na ekranie monitora, czy na wzorniku wielkości paznokcia.

Mam zamiar wyjść jeszcze dalej: od projektu wizualnego elewacji wykonanego przez profesjonalistę, przez dostawę materiału, wbudowanie go zgodnie ze sztuką i zaleceniami producenta, zakończone badaniem termowizyjnym i certyfikatem energetycznym dla budynku.

Zapraszam do współpracy zainteresowanych. Namiary na mnie macie w Płatnym Profilu po prawej i stopce tego wątku.