PDA

Zobacz pełną wersję : Oddam ziemie, lub potrzeny namiar na wywoz ziemi



Batonik
12-08-2004, 12:33
Tak jak w temacie, musze sie pozbyc ziemi z wykopow pod fundament, bedzie tego okolo 6 ton, czarna z Zacisza - Warszawy.
Jesli nie ma nikogo chetnego z forumowiczow, to bardzo prosze o jakis namiar na kogos kto wywiozl by mi ta ziemie, tanio. :wink:

Cezarr
12-08-2004, 12:55
bardzo chętnie przyjmę,ale na poludnie Warszawy pewnie nie będzie chciało Ci się wieść.potrzebuję sporo ziemi

Batonik
12-08-2004, 13:02
Myslalam rzczej o tym, ze jesli ktos potrzebuje to przyjezdza do mnie i sobie bierze, bo jesli sama mam zalatwiac sobie transport i placic za niego, to wybacz, ale nie bede jeszze stawiac wymagan gdzie ona ma jechac.

Cezarr
12-08-2004, 13:07
"przyjmę" nie zawsze oznacza, że za darmo-oczywiście liczę się z jakimiś kosztami-tylko jakimi?

Batonik
12-08-2004, 13:21
Sluchaj Cezar, ja nie mam kompletnie, zadnego namiaru na ciezarowke, nie wiem ile to moze kosztowac, dlatego napisalam tego maila. Dzisiaj jade do skladu i pogadam z gosciem ktory ma mi przywiesc piach, cos wspominal, ze wzial by na wymiane, ale nie wiem czy ta transakcja dojdzie do skutku, dlatego napisalam mojego posta. Jesli masz jakis transport, to moze podzielimy sie kosztami, tylko jeszcze dochodzi do tego zaladunek... Nie wiem jak to rozwiazac.

Cezarr
12-08-2004, 14:19
hmm, w takim przypadku najtaniej będzie Ci znależć kogoś w Twojej okolicy potrzebujacego ziemi. faktycznie dochodzi cieżarówka i koparka... i przestaje się to opłacać.