PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawdzeni sprzedawcy i monteży PC z warmińsko-mazurskiego



MatixL
12-01-2015, 18:23
Czy ktoś z szanownych użytkowników forum kupował pompę ciepła ( grunt ) na terenie Mazur ? Jakie firmy polecacie ( jeśli nie chcecie podawać na forum to proszę o priv)
Wysłałem kilka zapytań o pompę Junkersa oraz Buderusa. Mam wrażenie że w regionie warmińsko-mazurskiego ceny są dużo wyższe niż np w centralnej lub północnej Polsce. Może z powodu braku dużej ilości wykwalifikowanych instalatorów. Jest kilku z dużym stażem reszta dopiero raczkuje. Czy waszym zdaniem cena 6,5k za montaż nie jest zbyt wygórowana ? ( całe wyposażenie kotłowni np do pompy Nibe 1245 lub WPS K1 tyle u nas kosztuje) do tego bufor 300l i za cały osprzęt kotłowni z montażem robi się ponad 7k . Jak to jest u Was w innych regionach ?
Wiem że dobry montaż to podstawa. Pan Miecio od groszku też zainstaluje tą samą pompę za 1/7 ceny ale czy warto...?

może wśród nas jest jakiś sprawdzony, godny polecenia instalator który wykonuje montaże w tym rejonie ? Jeśli jest proszę o ujawnienie się na PW.

chcialbympompe
12-01-2015, 18:25
Nie wiem jaki miasto ale patrząc po województwach stosunkowo niedaleko ma Wihajster.

Henderson
13-01-2015, 09:31
polecam firme p. Duraj IVT z Olsztyna zawsze dobrze wiercił oraz Exotherm z Gdańska, na Warmii dużo robią