PDA

Zobacz pełną wersję : Kolekcja Vives 1900



yecath
15-01-2015, 07:53
Czy ktoś z Was ma płytki z kolekcji Vives 1900?

Zastanawiam się nad położeniem płytek Palau Celeste w toalecie.
Przygotowałam super profesjonalny projekt toalety w programie Paint ;)

Zależy mi na efekcie retro, ale nie chcę dostawać oczopląsu. Reszta domu jest bardzo spokojna, stonowana i mam ochotę troszkę zaszaleć tym razem. Płytki mają delikatny (jakby lekko rozmyty) kolor.

Jeśli bym zrezygnowała z płytek Palau Celeste na zabudowie Geberitu, to jakie płytki byście tam polecali?

dorkaS
15-01-2015, 08:12
Ja mam w łazience płytki z serii 1900 - Vives Comillas. Podobały mi się jakiś czas temu i podobają mi się nadal. Dobrze się użytkują, są antypoślizgowe, u mnie występują również w części prysznicowej-bezbrodzikowej. Przez niezorientowanych - brane są czasem za linoleum :)

Z tego, co pokazujesz, planujesz wejscie z płytkami na ścianę, dokładnie jak ja w kolejnej łazience, gdzie również wylądują w przyszłości najprawdopodobniej Vivesy?
Czy miałaś te płytki w rękach? dla mnie kolor niebieski na wyżej pokazanej w rzeczywistości jest bardziej szary niż niebieski, co było pewnym rozczarowaniem.

nerio2012
15-01-2015, 19:34
Vives ma bardzo przyjemny program do projektowania łazienek http://www.vivesceramica.com/en/settings/create-your-settings.html ( trzeba wybrać Patterns). Można zaprojektować własną łazienkę, z użyciem płytek Vives. Program również oblicza ile płytek trzeba kupić.
Sama w jednej łazience mam Vives Evia. W drugiej planuję dywanik z Calvet z kolekcji 1900.

gratym
19-02-2015, 22:06
Vives ma bardzo przyjemny program do projektowania łazienek http://www.vivesceramica.com/en/settings/create-your-settings.html ( trzeba wybrać Patterns). Można zaprojektować własną łazienkę, z użyciem płytek Vives. Program również oblicza ile płytek trzeba kupić.
Sama w jednej łazience mam Vives Evia. W drugiej planuję dywanik z Calvet z kolekcji 1900.

A kiedy planujesz dywanik z Calvetu? Pytam bo mam na zbyciu, rozmyśliłam się, bo nie schodzą mi się narożniki. Chętnie bym Ci je sprzedała- nawt w promocyjnej cenie!