PDA

Zobacz pełną wersję : 5zl ------> Szansa Na Nowe Życie.. Pomożesz??



piekar_
01-02-2015, 14:08
Witam Serdecznie. Nazywam się Łukasz mam 29 lat i choruję na dystrofię mięśni FSHD(twarzowo-łopatkowo ramieniowa)
Zwracam się do wszystkich z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie które będzie polegało na przeszczepie komórek macierzystych. Do tej pory chorobę uważano za nieuleczalną jednak pojawiła się nadzieja.
O możliwości leczenia dowiedziałem się kilka dni temu jednak jest to terapia bardzo kosztowna co znacznie przewyższa moje możliwości finansowe a jak pewnie się Państwo domyślają liczy się każdy miesiąc gdyż choroba postępuje... jeszcze kilka lat temu mogłem chodzić samodzielnie dziś pozostaje mi tylko wózek :( Mam nadzieję że uda mi się odmienić los i ponownie stanąć na nogi i cieszyć się życiem...



Sama terapia polega na pięciu etapach. każdy etap to podanie komórek których jednorazowy koszt to 15.000zł czyli w sumie na całość terapii potrzebuje 75.000zł.

Nigdy wcześniej nie zbierałem pieniedzy bo myślałem że są bardziej potrzebujący niż Ja, lecz gdy dowiedziałem się że mam możliwość leczenia postanowiłem zapisać się do fundacji oraz założyć profil na zrzutce.
Zapewniam wszystkich że żadna złotówka nie pójdzie na marne a o całym przebiegu będę informował na facebooku :)

Aby pomóc w zbiórce wystarczy kliknąć w link----> KLIK (https://zrzutka.pl/8y6xay)


Dziekuję z całego serca za Pomoc.