PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka gazete OPRÓCZ Muratora kupić?



fighter1983
06-02-2015, 19:56
Drodzy Forumowicze, podzielcie się swoim doświadczeniem - jaką gazetę o budowaniu kupić?

Jakie są Wasze doświadczenia i opinie?

coulignon
06-02-2015, 20:17
W zasadzie w każdej jest to samo. Kiedy jeszcze czytałem gazety budowlane to kupowałem Ładny Dom. W każdym numerze był opisany jakiś fajny domek. Kupiłem ze dwa numery Budujemy Dom ale tam było więcej reklam niz treści. A potem czytałem już tylko Forum.

gorbag
06-02-2015, 21:17
Jak poprzednik - kupowaliśmy Muratora i Ładny Dom. Ładny Dom wypadał kunkurencyjnie, kiedy był wyraźnie tańszy. Kosztował w okolicach 6 zł, a później nawet przez krótko poniżej 4 zł. Teraz jak kosztuje tyle co Murator, już nie jest aż tak atrakcyjny. Ale od roku kupujemy już tylko Werandę Country, gazety budowlane poszły w kąt.

LostHighway
06-02-2015, 21:53
a mi pasuje (oprócz muratora oczywiście) Lubelski Poradnik Budowlany. Jak biorą jakiś temat na tapete to opisują go dokładnie, często można spotkać publikacje wykładowców z Politechniki. Niestety artykułów sponsorowanych też jest sporo :/

coulignon
08-02-2015, 09:01
jak to mówią : lepiej późno niż wcale. Dopiero teraz załapałem te drobne złośliwości... :lol2:

Włodek W.
25-03-2016, 10:48
Kupowałem budowlane (duzo) do czasu zakończenia budowy
Forum muratora jest lepsze -z życia wzięte.
Teraz NEXUS jest na tapecie
-warto wiedzieć co nie tylko na budowie ale i co dookoła się dzieje.!

Włodek W.
25-03-2016, 10:50
Kupowałem budowlane (duzo) do czasu zakończenia budowy
Forum muratora jest lepsze -z życia wzięte.
Teraz NEXUS jest na tapecie
-warto wiedzieć co nie tylko na budowie ale i co dookoła się dzieje.!

Zdun Darek B
25-03-2016, 14:20
Czasami są ciekawe wydania monotematyczne np ogrzewanie
Czytywałem Muratora w latach 80-tych ... to dopiero były porady !