PDA

Zobacz pełną wersję : Czujniki dymu i gazu z możliwością wpięcia do instalacji



BoroT
09-02-2015, 12:45
Witam,
W chwili obecnej wynajmuję mieszkanie i chciałbym w nim założyć czujnik dymu oraz gazu. Zależy mi aby były zasilane bateriami. Za ok rok będę się budował, więc chciałbym te czujniki wpiąć do instalacji i mieć możliwość powiadamiania na smartfonie.

Czy możecie jakieś polecić? Nie chciałbym kupić czujników, które później wrzucę i kupię kolejne.

Dzięki za podpowiedzi.

rafalwtorek
23-03-2015, 19:47
Witaj.

Rozumiem że teraz chcesz aby teraz czujniki działały samodzielnie, a potem żeby się je dało podpiąć do instalacji. Z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego na rynku. Jedyna opcja to teraz kupić jakieś tanie a potem najlepiej takie pod instalację tylko na kabel nie bezprzewodowe. Takie przynajmniej polecał mi mój kolega który montuje alarmy. Mam cały system oparty o Integre Satela. Pod tym mam 7 czujek ruchu i 7 czujek dymu/ciepła. Dodatkowo powiadomienie i włączenie alarmu z telefonu są super opcją. jednak tak jak mówię na tą chwilę kup coś taniego a w domu zainwestuj bo raczej tego nie połączysz - przynajmniej ja czegoś takiego nie spotkałem na rynku.