PDA

Zobacz pełną wersję : Pojektor multimedialny - jaka farba na ?cian? zamiast ekranu



maxtor
16-08-2004, 18:09
Jestem na etapie gipsowania ścian, zaraz czeka mnie malowanie. Planuję w przyszłości wyswietlać filmy z projektora na ścianie, zamiast na rozkładanym ekranie. Słyszałem, że są specjalne farby do pokrywania ścian, które poprawiają odbiór obrazu. Może ktoś z Was je stosował. Na razie stać mnie będzie na farbę - mam nadzieję (reszta musi jeszcze trochę poczekać).

pzdr
maxtor

preev
16-08-2004, 19:22
na białym duluxie fajnie wygląda

budek
16-08-2004, 20:48
Jestem na etapie gipsowania ścian, zaraz czeka mnie malowanie. Planuję w przyszłości wyswietlać filmy z projektora na ścianie, zamiast na rozkładanym ekranie. Słyszałem, że są specjalne farby do pokrywania ścian, które poprawiają odbiór obrazu. Może ktoś z Was je stosował. Na razie stać mnie będzie na farbę - mam nadzieję (reszta musi jeszcze trochę poczekać).

pzdr
maxtor


Farby przemysłowe dwuskładnikowe np. f-my Tikkurilla (chyba tak się pisze) lub specjalne, stosowane np. w warsztatach spawalniczych, które eliminują odbicia światła. Jednak najważniejszy jest odpowiedni projektor który nie miesza RGB.

_ZBYCH_
16-08-2004, 21:58
Mój kolega już to ćwiczył. Nic nie zastapi ekranu perełkowego :(