PDA

Zobacz pełną wersję : Wynajem mieszkania



czubaks
04-03-2015, 18:37
Witam
planuje podnajmować mieszkanie studentom. powiedzcie czego byście szukali będac sztudentami? mieszkanie dopiero kupię ale zastanawiam się w jakiej lokalizacji ;)

rolmik
04-03-2015, 19:01
blisko uczelni ,centrum miasta , życia kulturalnego, w tzw dzielnicach studenckich kawalerka ,2 pokojowe max 3 (zazwyczaj najchętniej wybierane są 2 pokojowe najlepiej mieszkanie proste bez jakiś fanaberi na ścianach itp może być do remontu (gładź farba i bedzie cacy )

elizabethh
16-06-2015, 13:50
zgadzam sie z powyższym. Mieszkanie max przeznaczone dla 3 osób. Większy metraż jest trudniej wynająć.

jupiterek96
14-08-2015, 05:00
Najlepiej jak w mieszkaniu będzie dostęp do internetu. Teraz bez tego studenci nie umieją żyć ;) Oprócz tego żeby były podstawowe sprzęty agd. A poza tym, tak jak napisali moi poprzednicy.

Kolonka8
27-08-2015, 12:46
Większy metraż lepiej kupić + wynajmować każdy pokój osobno.

Sebastian737
08-02-2016, 14:12
Moim zdaniem: blisko do uczelni albo na przystanek, z którego łatwo i szybko można dojechać.
Sklepy niedaleko. Przeważnie studenci nie mają samochodów, ciężko jeździć autobusem po chleb.
Osobna łazienka i toaleta. Internet. Pokoje nieprzechodnie.
No i wyposażenia to biurka a nie stoliki kawowe (spotkałem się z takim rozwiązaniem). Kuchnia z mikrofalówką - do szybkiego podgrzewania. Pojemna lodówka (mogą sobie przywozić wałówkę).
Mieszkania na totalnym odludziu nie są najlepszym rozwiązaniem.:)

budujeM
07-12-2016, 10:25
Lokalizacja - blisko do przystanku/uczelni lub do centrum. Niedaleko jakiś sklep
Wynajmować mieszkanie max do 4 osób
Pokoje dla dwóch osób lub jednego. Łóżko i dla każdego biurko i krzesło.
Pralka w łazience.
Szybki internet. - To jest bardzo ważne!!!
Mieszkanie do remontu, ale komfortowe. Jeśli można pozwolić, delikatnie, okleić ściany zdjęciami.

januszekbud
27-02-2017, 12:12
Można wynajmować każdy pokój osobno albo wszystko łącznie, w gruncie rzeczy nie wiem co jest lepsze. Byłem w obydwóch sytuacjach i wydaje mi się, że wychodzi na to samo ;)