PDA

Zobacz pełną wersję : odradzam skład kamienia i żwiru



michal_kowal
18-08-2004, 10:19
Witam, co prawda jestem tu nowy, ale postanowiłem dołączyć się to tworzenia tej bazy wiedzy budowlanej.
A więc do rzeczy:
odradzam ewentualnym zainteresowanym nawiązywania kontaktów handlowych ze składem zwiru www.perskieoko.pl, który mieści się przy ul. Mariańska 17 w Sulejówku.

Oto opis co mnie spotkało i przestroga dla innych:
zamówiłem kamien ogrodowy, przez 4 dni byłem zwodzony, ze dostawa odbędzie się bez problemów, natomiast w dniu dostawy, kiedy przygotowalem ekipę, miejsce, drogę itp. jaśnie pan właściciel Marek P. oświadczył, ze kopalnia kamienia odmówiła zrealizowania zamówienia i wobec tego wycofuje się z umowy. :evil:
Problem polega na tym, ze niemożliwym jest, zeby kopalnia w tym czasie odmówiła zamówienia, bo o tej porze to kamień miał być pod moim płotem.
Dlatego uznaje pana Marka i firmę Perskie Oko za NIESOLIDNĄ.

Pozdrawiam
Michał

Sonika
18-08-2004, 19:40
Napisz do Jareko. On prowadzi listę solidnych i "solidnych inaczej".

alison
19-08-2004, 11:04
Taaak..... :-? Najlepiej zrobić sobie stronę WWW, wkleić kilka fotek i udawać profesjonalną firmę a w rzeczywistości być tylko pośrednikiem w kontaktach z kopalnią lub żwirownią... i brać cash właściwie za nic. Zadzwonić do żwirowni, zorganizować transport i zrobić przelew na czas to ja sama potrafię i dlatego preferuję kontakty bezpośrednie z producentami, tam gdzie to możliwe oczywiście.
Wszelkiej maści pośredników i agentów nieruchomości unikam jak ognia :evil:

Sonika
19-08-2004, 11:33
Tak, tylko dlaczego często "coś" sprzedawane przez pośrednika jest tańsze niż przez producenta?

alison
19-08-2004, 12:13
Sonika, oczywiście, że duzi i znani producenci np. dachówek, cegieł, okien itp. mają tak zbudowaną sieć dystrybucji, że swoje "ostateczne" ceny podawane konsumentom, pomniejszają o baaaardzo duże rabaty dla dystrybutorów i tak oni mogą sprzedawać w bardzo dobrych cenach. Na tym, polega uczciwy handel. Ja mówiłam o tych cichociemnych "agentach" 8) co kupują od jednych (robią 1 telefon), dodają 50 % i sprzedają dalej łatwowiernym i mało przedsiębiorczym inwestorom - takich unikam :wink: . Pozdrawiam.


Tak, tylko dlaczego często "coś" sprzedawane przez pośrednika jest tańsze niż przez producenta?