PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w aranżacji dużego pokoju w bloku z balkonem



Szymek128
13-03-2015, 09:42
Witam,

Z zawodu jestem informatykiem, lecz nie mam bladego pojęcia w projektowaniu i aranżacji mieszkań nie mam jakiś wizji. Wiem że są osoby które maja ten tzw (smak) i mogą dobrze doradzić ;) . Mogę podać wymiary pokoju jakie będą potrzebne i mniej więcej co bym chciał aby było w tym pokoju. Jeśli chodzi o układ to już dalej nie mam wizji aby to jakoś ciekawie było zrobione i rozmieszczone. Czy mogę prosić kogoś o pomoc :( ???

kinka
13-03-2015, 09:50
Musisz wrzucić rzut pokoju lub szkic z zaznaczeniem wymiarów,otworów okiennych,drzwi i tego co ma w nim być...............?

Szymek128
13-03-2015, 10:08
Dobrze ! Dziś zmierzę i rozrysuje to najlepiej jak to potrafię, zrobię skan kartki i wrzucę jeszcze dziś tutaj :) Kurcze nie spodziewałem tak szybkiej reakcji i pomocy na tym forum bardzo mi miło :) Pozdrawiam

Szymek128
13-03-2015, 12:49
308464

Szymek128
13-03-2015, 12:54
Może nie jestem w rysunku geniuszem ale starałem się :) Chciałbym aby ten duży pokój był gościnnym pokojem z biokominkiem z ledowym podświetleniem taki nowoczesny taki elegancki aaaaaa i zapomniałem mam parkiet w chyba jodełkę jakoś tak :)

joliska
13-03-2015, 13:12
Czy poleciłbyś mi model komputera, gdybym powiedziała "chcę komputer, który będzie mieć touchpada"?
Identycznie jest tutaj: jakiego koloru jest podłoga, jakiego drzwi? Ściany są pomalowane? Co oprócz kominka ma być w tym pokoju: sofa, tv, szafa, stół, komoda, fortepian???

Szymek128
13-03-2015, 13:56
Drzwi są ciemny brąz , podłoga jest koloru jasnego ale nie ma problemu gdybym zrobił lakierowanie parkietu w ciemnym kolorze, ściany są białe wszystkie bez płyt.Jeśli chodzi sam pokój to kominek tv 46 cali stół dla gości rozkładany z 4 osób rozciągalny dla 6 osób, kanapa w krztałcie L jakis stolik na kawe do tego jakas komoda na jakies tam np reczniki itd jakis regal na kryształy typu kieliszki , szklanki i chyba to wszystko z moich pomysłów. podesle jeszcze kilka Państwu zdjęć co mi się podoba co na google znalazłem. Jak by jakieś informacje były jeszcze potrzebne to proszę pisać. Bo nie wiem co jeszcze mogę wymienić :/

308484

308485

308490

Takie cegiełki też mi się podobają nie wiem jak to sie nazywa ale fajnie to wygląda :)

308492

Co do okien i wyjscia na balkon podpowiedziano mi ze fajnie by wygladaly zasłony jakieś ciemno brązowe grube.

308505

Taką mam podłogę :)



..................................

I ktoś już coś ma ? Ktoś coś wymyślił i może zaproponować. Taka cisza że czuje się głupio że aż tak zaskoczyłem was :)