PDA

Zobacz pełną wersję : Zapchana rura. Czy można coś zrobić?



ezg2014
15-03-2015, 18:58
Przez przypadek odkurzacz wciągnął spory kawałek materiału bawełnopodobnego. Wydaje się , że nic się nie stało. Działa bez problemu. Próbowałem szukać w zbiorniku w jednostce centralnej i nie ma. Boję się, że to utknęło gdzieś w rurach w posadzce i w końcu zatka cały system. Czy można coś zrobić jak rura będzie zatkana?

CityMatic
15-03-2015, 21:02
Przez przypadek odkurzacz wciągnął spory kawałek materiału bawełnopodobnego. Wydaje się , że nic się nie stało. Działa bez problemu. Próbowałem szukać w zbiorniku w jednostce centralnej i nie ma. Boję się, że to utknęło gdzieś w rurach w posadzce i w końcu zatka cały system. Czy można coś zrobić jak rura będzie zatkana?

Kulki do czyszczenia :)

ezg2014
15-03-2015, 21:53
Dzięki. Czy odkurzacz ma te kulki zassać? Tak?

CityMatic
16-03-2015, 19:45
Tak , jeśli coś będzie zostanie przez te kulki porwane i wrzucone do zbiornika. zbiornik z kulkami na specjalną budowę wkłada się do gniazda i uruchamiany jest odkurzacz który zasysa je w rurociąg, ich budowa sprzyja zarówno oczyszczaniu rurociągu jak i jego udrażnianiu.
Potrzebują na tyle niewielkiej ilości siły ssącej że przy zatkanym rurociągu potrafią dotrzeć do przeszkody.
Pozdrawiam

aldona79
29-05-2015, 10:15
No ja się śmiałam jak mi kazali przez zapchany odkurzacz zasysać kulki:D ale pomogło!!