PDA

Zobacz pełną wersję : Jaką piaskownicę kupić



marekpzn1987
18-03-2015, 13:51
Witam wszystkich odwiedzających forum.muratordom.pl Piszę tu ponieważ szukam pomocy w doborze piaskownicy dla swojego dziecka. Mam synka 6 letniego i szukam odpowiedniej dla niego piaskownicy. Prosiłbym o podanie jakiś sklepów gdzie w Polsce można kupić najlepsze i na co zwracać uwagę podczas jej kupna. Dzięki z góry za Wasze odpowiedzi :)

CityMatic
18-03-2015, 16:57
Mam synka 6 letniego i szukam odpowiedniej dla niego piaskownicy.
Ostatnio ze znajomym montowaliśmy u niego piaskownicę - jest bardzo fajna dostępne z przesyłką na portalu aukcyjnym za ok 100 zł.(Piaskownica wraz z matą i plandeką ochronną)
A jakie stawiał sobie wymagania: niska - aby dzieciak siedząc nie poleciał do tyłu i przodu, gdy wychodzi może przecież zaczepić nogami - gdy jest niska prawdopodobieństwo jest mniejsze , dodatkowo piaskownica ma się zakrywać(plandeka) gdy jest nieużywana - ptaki, koty, psy i myszy.I być naturalna - nie ze śmierdzącego chińskiego plastiku.
Myślę ze to ciekawy zakup i bezpieczny, jest naprawdę starannie wykonana.
Pozdrawiam

Maciejka2
20-03-2015, 17:45
Taką, która ma porządne przykrycie. Mąż rok temu zrobił piaskownice naszym dzieciom, ale bez przykrycia. Nazywamy ją luksusową kuwetą. Wszystkie koty z okolicy chyba do nas przychodzą :( . Piach przed sezonem oczywiście będzie wymieniany :/

wojtek321
11-04-2015, 09:37
Nie iwem czy najlepszy sklep ale jak dla mnie to najlepszy sklep z piaskownicami jest [moderowano] Mają duży wybór piaskownic. Prawdę mówiąc też szukałem piaskownicy w internecie bo nie jestem najlepszy z prac budowlanych i pewnie gdybym sam zrobić piaskownice to długo by nie wytrzyjmała :) Jeśli chodzi o rady jakieś rady? To proponuje kupić piaskownice z daszkiem i zadaszeniem wtedy masz pewność że CI długo będzie służyć. Moja mi juz służy ładnych pare lat. A moja mala Asia jest bardzo z niej zadowoolona bo dla mnie jej szczęście jest najważniesze :) Mam nadzieje że pomoglem

Zdun Darek B
12-04-2015, 10:22
Najlepiej taką do której nie fajdają wszystkie pieski i kotki z całej okolicy .