PDA

Zobacz pełną wersję : Woda opadowa



franekF
23-07-2002, 09:55
Redakcjo, napisz o tym, jak postępować z wodą opadową. Co zrobić z wodą odprowadzaną z dachu, gdzie ją kierować? Jak zrobić drenaż powierzchniowy? Jakie formalności trzeba załatwiać, by odprowadzać wodę do cieku wodnego, rowu melioracyjnego itp.? Jak zrobić instalację uzytkowania deszczówki?
Jest to temat, który co chwila wraca na łamy Forum Muratorum, co znaczy, że lud budujący nieustannie szuka na ten temat inforamcji.

nasenny
25-10-2002, 16:30
Co do wykorzystania deszczówki polecam "Woda deszczowa dla domu i ogrodu" aut. H.A. Losch Arkady z serii Do IT Yourself. Zrobiłem i korzystam - jest b .wygodna.Pozdrawiam DK

nasenny
07-11-2003, 19:12
Witam Zachęcony sukcesem powiększyłem instalację o następne 5 m sześć zachęcam do eksperymentów :D

jurg
07-11-2003, 19:20
Witam Zachęcony sukcesem powiększyłem instalację o następne 5 m sześć zachęcam do eksperymentów :D

Może jakieś szczegóły?

ARi.
10-11-2003, 16:44
Ahhhhhhh ta deszczówka 8)
mała podpowiedz dla Pana FrankaF jest taka gazeta "Ładny dom" jak pan gdzieś znajdzie po znajomych z roku 2003 z miesiąca marca i września tam możesz sie conieco dowiedzieć jeśli redakcja nic otych sprawach nie napisze w gazecie teraz to zachecam do tamtych numerów np. jest taki temat [i]4 sposoby na wode z dachu .
albo na wejście na forum ZRÓB TO SAM temat "Łapanie deszczówki" już pare osób sie tam wypowiadało

POZDRAWIAM WSZYSTKICH ARi :wink: