PDA

Zobacz pełną wersję : mieszkania wykańczam - kraków



proinsek
19-08-2004, 07:32
potrzebujesz położyć ładnie flizy i terakotę ( z półeczkami bez dopłat), na podłogę panele albo deskę i jeszcze do tego chciałbyś to mieć ładnie pomalowane. nie zwlekaj zadzwoń! 0.603.209.638 Andrzej lub napisz e-mail. nie policzęliczę ci od metra natomiast wyceniam prace którą muszę wykonać ( zapewniam że jest to taniej niż jeżeli byś chciał mieć liczone od metra).

Sonika
19-08-2004, 10:46
To, że taniej to wierzę, ale czy ładnie, równo i bez zastrzeżeń?
Można gdzieś zobaczyć Twoje prace?

zuzia!
19-08-2004, 11:09
Co to znaczy -wykańczyć mieszkanie.? :D Może by tak firmy zaczęły poprawnie się wysławiać.Tym bardziej pisać.To zgroza.

Sonika
19-08-2004, 11:28
Chyba nie widziałaś błędów ortograficznych jakie robią Forumowicze.
To tutaj - to akurat "pikuś" w porównaniu z innymi.

proinsek
20-08-2004, 07:38
witam!
po pierwsze Sonika to chciałbym ci napisać że miło mi cię poznać i cieszę się że jeden z bardziej znanych forumowiczów zainteresował sie moją ofertą. A teraz chyba czas na odpowiedzi: to że podaję całkowity koszt remontu mieszkania po przyjściu do klienta nie znaczy że jestem od razu tani - po pierwsze : musze wiedzieć co mamy zrobić a po drugie pracuję z ludzmi którzy mają wiedzę na temat tego co robią. Pracuję z ludzmi którzy mają wykształcenie budowlane ( jeden jest nawet konserwatorem zabytków;) ). Ja sam pracuje w jednej z lepszych firm deweloperskich w małopolsce ( hmm nie bedę robił kryptoreklamy). a co do mojej ortografii - literówki każdemu sie zdarzają. Co do mieszkań w których prowadziłem prace wykończeniowe nie będę mówił że zrobiłem ich tysiące ale parę przykładów mógłbym pokażać ( swoje też sam wykończyłem - jeśli będziesz w krakowie lub jesteś z krakowa zapraszam - jakby coś adres podam na priv), sama idea powstania naszej grupy też była nietypowa - klienci ( ja sam pracuję w dziale sprzedaży firmy X)skarzyli się do mnie na wykonawców , więc postanowiłem zebrać grupę ludzi którzy wiedzą jak i dokładnie coś zrobić oraz nie maja lewych rączek. a ceny że nie od metra no cóz - czy ty jak idziesz do sklepu to wolisz ceny brutto czy netto i jeszcze pani za kasą doliczy ci 10 zł za uśmiech? nie ty chyba od razu byś wolał zapłacić za całość. miłego dnia . Andrzej

proinsek
20-08-2004, 10:48
Jeżeli już kogos krytykujesz to najpierw skrytykuj siebie, jeden z twoich postów zawiera taki kwiatek:"nikt ponich nie płacze" - według mnie a przypuszczam i wielu ludzi którzy znaja troche zasady jezyka polskiego pisze się: "nikt po nich nie płacze" ale obserwując twoje posty ty tylko krytykujesz innych- ale w końcu nikt nie jest doskonały. pozdrawiam. ;)

Sonika
20-08-2004, 13:42
Cieszę się, że odpisałeś na mój post. Mam nadzieję, że tekst:


Jeżeli już kogos krytykujesz to najpierw skrytykuj siebie, jeden z twoich postów zawiera taki kwiatek:"nikt ponich nie płacze" - według mnie a przypuszczam i wielu ludzi którzy znaja troche zasady jezyka polskiego pisze się: "nikt po nich nie płacze" ale obserwujšc twoje posty ty tylko krytykujesz innych- ale w końcu nikt nie jest doskonały. pozdrawiam.
nie był pisany do mnie, a jeśli był to nie za bardzo rozumiem o co chodzi?
Ja sama mówię, że jestem na etapie "wykańczania domu" (i siebie też przy okazji), więc nie widzš w tym nic nieprawidłowego.
Ale do rzeczy.
Mam do wykończenia :wink: dwie łazienki.
Czy robisz także sufity podwieszane?
Jestem z Krakowa, więc spotkać się nie jest problemem.
Co Ty na to?
Ciekawa jestem Twoich cen no i oczywiście jakości wykonania.
Przyznaję, że jestem dość wymagająca jeśli chodzi o dokładność wykonywanych prac.
Jeśli byłbyś zainteresowany spotkaniem i wyceną to daj znać.
Pozdrawiam
P. S. Pochlebiasz mi z tą popularnoscią :wink: :wink: :wink:

Sonika
20-08-2004, 20:25
Hallo, jest tam kto?

Sonika
22-08-2004, 13:47
Wygląda na to, że proinsek nie jest zainteresowany :cry:

proinsek
24-08-2004, 07:19
jestem jestem, tylko komputer mam w pracy ( w domu mam co robić;) ) hmm te słowa nie były do ciebie skierowane. gdybys dała radę to proszę o kontakt w sprawie tych dwóch łazienek