PDA

Zobacz pełną wersję : M 9/04 - piękne kominki, a co z kozami???



Jaśka
19-08-2004, 07:53
Fajny przegląd kominków, ale dlaczego kozy są traktowane tak po macoszemu? Chce u siebie koze, a nawet dwie, kominków mam po dziurki w nosie!
Bardzo proszę o przegląd piecyków wolnostojacyh!!
Pozdrawiam,

kroyena
19-08-2004, 09:54
Jaśka nie bó się może w następnym numerze będzie ponad 170 "POMYSŁOW" na kozy. Tylko ciekawe jak to zrobią bo te metalowe jakoś się za bardzo krzyżować nie chcą. :wink:

Zdun Darek B
19-08-2004, 22:15
Przez dwa lata mieliśmy w ofercie bardzo fajne kozy ale popyt był tak mały że odpuściliśmy. powód ? Ladna koza jest w cenie dobrego wkładu a dla amatorów kóz liczy sie niska cena... Ruch był bardzo mały .

prosciu
23-08-2004, 16:21
Jeszcze nie jestem na tym etapie ale docelowo też chcę mieć kozę.
Tz. na dole kominek z płaszczem wodnym a u góry w łazience lub w holu/saloniku kozę na cieżkie dni i dla uroku. Gdzie ma byc to jeszcze sprawa negocjacji.

katja
01-09-2004, 14:59
Przyłączam się do prośby Jaśki!
Jestem amatorką piecyków wolnostojących i na razie zgłębiam ofertę Jotula . A ich kozy nie należą do najtańszych. Chętnie dowiedziałabym się o innych dobrych kozach.
Darku, może wróćcie znowu do tych ładnych i dobrych kóz :)
Pozdrawiam

Zdun Darek B
01-09-2004, 17:40
Prawdopodobie za pewien czas powrócimy do tematu kozy . We wtorek oglądałem nowe kozy stalowo - szamotowo - ceramiczne ( kaflowe) o nowoczesnym wygladzie np szyby panoramiczne . Moce takich kóz 7 - 9 kW sa wystarczajace do dogrzania niewielkich domów a instalowane w salonach są gotowym mebelkiem. Koszt podłączenie jest niewielki a cena kóz znośna ( znacznie tańsze od innych podobnych ). Jest to temat na za 2 - 3 tygodnie. Pierwsze piece przywioze na sprawdzenie i po " naszych testach ogniem " podejmiemy ostateczną decyzje czy wprowadzimy je do oferty.

katja
01-09-2004, 18:01
Fajnie :D
Odezwij się, jak poszerzysz ofertę o te kozy.

preev
03-09-2004, 11:43
też bym prosił o kontakt
z góry dziękuję :wink:

Sergey
13-09-2004, 18:39
O co Muratorowi chodzi z kosztami scian? Od kiedy ściana dociepliona metodą lekka-mokra zaczeła kosztować 260 zł za m2? Chyba to wełna + Ytong + silikon i ekipa z Niemiec? Czy to po wejsciu Polski do Unii mamy aż tyle?