PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktos z kolegów parkieciarzy wysyła ludzi do pewnej pracy ( NIEMCY AUSTRIA)??



monkey222
26-03-2015, 16:05
Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .
Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

jacek.zoo
28-03-2015, 06:41
Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .
Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

jak dla mnie wyjezdzaja.ci co nie.sa dobrymi fachowcami, nam ktos jest naprawde dobry to ma u nas full roboty i na brak kasy nie narzeka. i na takich sie czeka zeby na.robote weszli, ja np praktycznie na.kazdego czekalem
mury rok
tynki 7 miesiecy
kafelkarz 4 miesiace
parkieciarz 3 miesiace
chyba o czyms to swiadczy

monkey222
28-03-2015, 08:13
Ale tu nie jest napisane ze pracy szuka właściciel firmy- chodzi o zwykłego pracownika którego nie stać na wyłożenie 50-70 tys na zakup dobrych sprzetów i auta zeby samemu zacząć działac/
.
Zazwyczaj jadą ci co są słabo doceniani przez pracodawce, kolega jest w takiej sytuacji ze ma bardzo dobre doświadczenie , praktyki itp itd ale pracodawca tego nie potrafi docenić . więc najprawdopodobniej będzie musiał go opuścić

To jest tylko ogłoszenie grzecznościowe bo znajomy mnie o to prosił z racji że na tym forum troche już istnieje i jakieś zaufanie sobie zdobyłem

fighter1983
28-03-2015, 08:17
Ja nie rozumiem takiego podejscia - jezeli jego aktualny pracodawca go nie docenia - to przeciez nie jest problem poszukac kogos innego. Dobre formy szukaja dobrych ludzi i dobrze im placa. Nie trzeba jechac za granice.

monkey222
28-03-2015, 08:49
Ja nie rozumiem takiego podejscia - jezeli jego aktualny pracodawca go nie docenia - to przeciez nie jest problem poszukac kogos innego. Dobre formy szukaja dobrych ludzi i dobrze im placa. Nie trzeba jechac za granice.

Nie wiem, nie mnie oceniać. Jak już pisałem głoszenie grzecznościowe :)

sp**t
28-03-2015, 19:50
Witam. - znajomy bardzo dobry parkieciarz w niedalekiej przyszłości chyba będzie zmuszony do wyjazdu za granice .Współpracowałem z nim od lat i moge polecić. ręcze swoją osoba:)

Stąd pytanie czy jest tu ktoś kto poszukuje dobrych i pewnych pracowników do pracy ( Niemcy Austria)

33 lata , bez nałogów, zonaty ( dzieciaty).

12 lat przy parkietach i podłogach drewnianych ( kompleksowo) prawko B, wózki widłowe. Obsługa komputera , z dobrą prezencją, bardzo pracowity i wydajny .Zdrowy , nie karany .
Największy minus to NIEMIECKI zerowy;/

Więcej info jeśli będzie potrzeba.

Przepraszam za SPAM ale nie znam innego forum gdzie jest tylu dobrych i pewnych ludzi parkieciarzy

Kolega podał nawet twojego meila kontaktowego
http://www.parkieciarze.pl/index1.php?Content=gielda_

Bez znajomosci jezyka ma bardzo marne szanse na prace w swoim fachu, po drugie słyszałem duzo złego o "polaczkach" na migracji zatrudniających rodaków. Nawet jak jakims cudem trafi "na zachód" to życze powodzenia. Wynagrodzenie?, Płatność? Utrzymanie? Chcesz pracować na godz.? czy na m2. Nastepna opcja potrzbujesz 50-70 tys.pln na sprzęt ??? OK. to jest jakies 18 tys.euro. Liczyłeś ile czasu bedziesz potrzebował na "uzbieranie" takiej sumki???


POZDRAWIAM

jarekkur
28-03-2015, 21:34
jak dla mnie wyjezdzaja.ci co nie.sa dobrymi fachowcami, nam ktos jest naprawde dobry to ma u nas full roboty i na brak kasy nie narzeka. i na takich sie czeka zeby na.robote weszli, ja np praktycznie na.kazdego czekalem
mury rok
tynki 7 miesiecy
kafelkarz 4 miesiace
parkieciarz 3 miesiace
chyba o czyms to swiadczy

o tej jakości i czekaniu na fachowców przesadzasz. Wiem coś o tym.

monkey222
29-03-2015, 08:43
Kolega podał nawet twojego meila kontaktowego
http://www.parkieciarze.pl/index1.php?Content=gielda_

Bez znajomosci jezyka ma bardzo marne szanse na prace w swoim fachu, po drugie słyszałem duzo złego o "polaczkach" na migracji zatrudniających rodaków. Nawet jak jakims cudem trafi "na zachód" to życze powodzenia. Wynagrodzenie?, Płatność? Utrzymanie? Chcesz pracować na godz.? czy na m2. Nastepna opcja potrzbujesz 50-70 tys.pln na sprzęt ??? OK. to jest jakies 18 tys.euro. Liczyłeś ile czasu bedziesz potrzebował na "uzbieranie" takiej sumki???


POZDRAWIAM

Ja to ogłoszenie umieszczałem więc dlatego jest mój mail , zreszta jak na wielu innych serwisach parkieciarskich bo jestem troszke obeznany na portalach związanych z branżą.Jak będzie już potrzeba do dam numer tel i wtedy juz sam będzie sobie załatwiał. Czy to aż tak dziwne w dzisiejszych czasach zeby komus pomagac??