PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję solidnej firmy budowlanej w Warszawie



Kedrap3
19-08-2004, 12:48
Poszukuję solidnej firmy budowlanej, która wybuduje mi dom w przyszłym roku pod Warszawą. Dom piętrowy, 300m2, Silka. Chciałbym aby jedna firma robiła wszystko, włącznie z wykończeniami. Czy ktoś może polecić sensowną firmę?

Granit
20-08-2004, 07:59
Zakład Kamieniarski " GRANIT " jest profesjonalną firmą wykonującą nagrobki,pieczary oraz parapety i schody z kamienia! Stosujemy tylko najlepsze materiały,staranna obróbka reczna i maszynowa jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług;sprowadzamy granity i marmury z całego świata! Realizujemy zamówienia na Państwa indywidualne życzenie !!!

Kedrap3
20-08-2004, 08:26
Zakład Kamieniarski " GRANIT " jest profesjonalną firmą wykonującą nagrobki,pieczary oraz parapety i schody z kamienia!

Na razie chciałbym dom, na nagrobek przyjdzie jeszcze czas :lol: :lol: :lol:

krzyss
21-08-2004, 00:58
Bardzo proszę, jestem bardzo zadowolony, zapraszam niedowiarków na moją budowę... Polecam firmę, zaprzeczenie wszystkiego, co się mówi i pisze złego o budowaniu...

Kedrap3
22-08-2004, 22:04
Bardzo proszę, jestem bardzo zadowolony, zapraszam niedowiarków na moją budowę... Polecam firmę, zaprzeczenie wszystkiego, co się mówi i pisze złego o budowaniu...

Czy mógłbyś przysłać mi namiary na tę firmę na priva? Które etapy budowy wykonywała ci ta firma? Czy tylko stan surowy czy inne etapy również?

Bard13
23-08-2004, 12:14
Na przyszły rok to mogę polecić ekipę, która nam robiła dom.
Może nie kafelkują, nie robią hydrauliki i nie robią elektryki, ale na murowaniu i ciesielce się znają.

Jak nie wierzysz przejrzyj zdjęcia.

Grzegorz Kramek
0604-401916

mamucha
23-08-2004, 13:42
Bedę miała sprawdzona firme z Wrocławia.Ja na razie potrzebuje fundamenty mury dach i okna.mBuduje sie w Warszawie
Jeżeli jesteś zainteresowany to przesyłam namiary K-Bud
Pan Józef
071-354-20-95
Pozdrawiam


Poszukuję solidnej firmy budowlanej, która wybuduje mi dom w przyszłym roku pod Warszawą. Dom piętrowy, 300m2, Silka. Chciałbym aby jedna firma robiła wszystko, włącznie z wykończeniami. Czy ktoś może polecić sensowną firmę?