PDA

Zobacz pełną wersję : warszawa - do rozbiórki



ermarcin
23-07-2002, 11:21
poszukuję ludzie do rozbiórki starego domu, oczywiście łacznie
z wywozem.

kasiek
23-07-2002, 14:10
Myśmy taką osobę znaleźli z ogłoszenia w gazecie. Podzwoniliśmy do paru i wybraliśmy najlepszą wg. nas ofertę (zwracaliśmy uwagę, żeby umówić się na cenę za całość, nie za wywrotkę wywożoną - nie mieliśmy szans pilnować ile wyjechało, mieliśmy sporo elementów drewnianych, które albo można ułożyć - wchodzi więcej, albo ciepnąć - wtedy koszty rosną niemożebnie). Nie wiem, czy akurat przy rozbiórce i wywózce nie gra roli to, że ktoś jest z okolicy. Byliśmy zadowoleni, jeśli chcesz, to wyślę Ci namiary na priva. (okolice Rembertowa, Wawra)

ermarcin
23-07-2002, 15:57
poprosze o namiary. akurat dom do rozbiórki znajduje się
w rembertowie. na razie mam kilka ofert ale może znajdę
jeszcze coś tańszego o około 1-2 tys.

ipm111
23-07-2002, 17:00
Zarządzam takim narzędziem internetowym, które potrafi skierować e-maila wyłącznie do zainteresowanych odbiorców. Jest ono udostępnione na stronie http://www.budowlanka.pl. Osoby prywatne mogą tutaj złożyć zapytania ofertowe dot. branży i zostaną one automatycznie rozesłane do tych firm, które zajmują się daną tematyką na danym terytorium. Mamy ponad 3500 takich użytkowników. Wystarczy podanie adresu e-mail - aby było gdzie kierować odpowiedzi. W zapytaniu należy podać datę obowiązywania oferty - następnego dnia wszystkie odpowiedzi przyjdą jednym e-mailem. Można też samemu zdefiniować pola wymagane do wysłania odpowiedzi (narzucić zawartość odpowiedzi) - te które są podane to tylko przykłady. Z reguły przychodzi kilka, czasem kilkadziesiąt odpowiedzi i jak piszą do mnie ludzie, są zaskakująco dobre. Przy problemach technicznych oczywiście wszelka pomoc. UWAGA prywatni nie mogą dodawać załączników.

kasiek
23-07-2002, 18:11
Próbowałam skorzystać z budowlanki i niestety przy próbie zatwierdzania wystąpił błąd (nie można wyświetlić strony). A szkoda.

krzyss
28-07-2002, 22:04
Mnie się udało - wejdź jeszcze raz

ipm111
29-07-2002, 11:28
Jeśli Wam się udało to składajcie zapytania. Jak nie dajecie rady przyślijcie do mnie, ja złożę, tylko podajcie e-maila, bo odpowiedzi muszą wysłać Wam, nie mnie.