PDA

Zobacz pełną wersję : Brak pomysłu na...



Sylwiusz28x
06-04-2015, 09:50
Witam wszystkich w lany poniedziałek ☺

Tak na biegu że tak to ujmę pomyślałem o zdjęciu demontarzu dzwi kuchennych , ale co dalej ?
Myśle o niby połączeniu kuchni z pokojem , ale brakuje mi pomysłu co jak już dojdzie do demontarzu dzwi.
Czy ktoś z was podsunie mi jakiś nie szalony pomysł nawet z fotografią , słabą mam wyobraźnie jak na tę chwile.

beatagl
06-04-2015, 15:54
Zastanawiasz się jak obrobić szpaletę po usunięciu framugi? :)

jajmar
06-04-2015, 22:43
Zastanawiasz się jak obrobić szpaletę po usunięciu framugi? :)

Zastanawia się co zrobić ze zdjętym skrzydłem drzwi. Ile można to w rękach trzymać.

Sylwiusz28x
07-04-2015, 11:18
Zastanawiam czy robić drzwi łukowe albo co innego , ale co..

ave!
07-04-2015, 12:20
z tymi łukami... pomijam stronę estetyczną- ale z punktu widzenia technicznego zasięgnij języka fachowego - bo to zwykle są betonowe nadproża są nad otworami tego typu.
Z tymże ogląd raczej organoleptyczny trzeba zrobić, to raz,
a dwa jakiekolwiek doradzanie w ciemno - bez zdjęć pomieszczeń, Twoich upodobań i gustów, na niewiele się zda, co najwyżej znów koledzy uruchomią swoje poczucie humoru:D dotyczące demontażu:cool:

gnago
07-04-2015, 19:37
No ale tu trzeba raczej powiększać otwór po tych drzwiach. Młodsze pokolenia dzięki jankeskim dodatkom do pasz olbrzymieją. Za nic nie chcą naśladować wzrostem tytana PiSu . Meble tez co jakiś czas transportować będzie trzeba. A swoją drogą jaka ściana nośna czy działowa?
A na topie będą drzwi typu Sulejman , niedoszłe hurysy sprzed ekranów juz powoli uwielbiają. Zatem jeśli działówka to kasujemy pod sufit z regipsów i kształtownika robimy fikuśny kształcik podwójnego łuku. No i zostaje filigranik z grubej sklejki. bierzemy własne lub cudze niedorostki i papier pakowy dopasowany do naszych łuczków, składamy na pół i jeszcze raz na pół wedle uznani i bawimy się nożyczkami w . Wycięte cudo dopasujemy do sklejki , odrysowujemy i zbędne wycinamy . Dopieszczamy papierem ściernym jeszcze warstwa powierzchniowa I odganiamy się od rodziny i sąsiadów pragnących mieć w domu podobne cudo.
Uwaga grozi zakupem puf, dywanów etc.
Dla masochistów dwie sklejki z plexi w środku i doświetlamy ledami