PDA

Zobacz pełną wersję : Altana



albertM
09-04-2015, 12:37
Czy robił ktoś samodzielnie altanę?

homecactus
09-04-2015, 12:41
ja

kukulka550
09-04-2015, 15:16
Ja też robiłam... wspólnie z mężem oczywiście;) Nie jest to "cudo świata", ale nam się podoba i co najważniejsze zrobiona własnymi siłami i w większości z materiałów z odzysku.

MKarkut
29-04-2015, 21:38
Ja jestem na etapie równania terenu. Drewno już jest i właśnie je szlifuję przed impregnacją. Może mi powiecie, czy jako podkład przed impregnatem barwiącym np Vidaronem czy Sadolinem mogę dać impregnat bezbarwny FOBOS NW? mam kilka liter koncentratu jeszcze po impregnowaniu więźby dachowej . W opisie tego środka piszą że nadaje się pod farby i lazury.. ale one tworzą powłokę a impregnat jaki chcę zastosować ma wsiąkać w głąb drewna. Pomożecie?

moja altanka ma wyglądać mniej więcej tak:

http://www.projekty24.com.pl/images/projekty/_big/wiz1sa_100_sa.jpg

marcink1207
30-04-2015, 15:05
Ja jestem na etapie równania terenu. Drewno już jest i właśnie je szlifuję przed impregnacją. Może mi powiecie, czy jako podkład przed impregnatem barwiącym np Vidaronem czy Sadolinem mogę dać impregnat bezbarwny FOBOS NW? mam kilka liter koncentratu jeszcze po impregnowaniu więźby dachowej . W opisie tego środka piszą że nadaje się pod farby i lazury.. ale one tworzą powłokę a impregnat jaki chcę zastosować ma wsiąkać w głąb drewna. Pomożecie?

Możesz bez problemu. Tylko daj czas na wsiąknięcie (min. kilka dni) między impregnatami.
PS. Ładny projekt.

Adaxis
13-01-2016, 18:25
...http://www.projekty24.com.pl/images/projekty/_big/wiz1sa_100_sa.jpg Witam, obejrzałem Twój projekt -duża altana, szukam mniejszej coś 3x6m, ale mówisz że kupiłeś materiał - b. proszę o info ile kosztuje materiał na taką altanę?
Rozumiem, że będzie pełnić również funkcję wiaty dla samochodu, czy tak?
Pozdrawiam

grzesiiek
13-01-2016, 23:14
Ja też robiłem sam, ale miałem za doradcę wujka który się kiedyś tym zajmował. Wyszła całkiem, całkiem. Spodziewałem się że wyjdzie jakaś pokraka :D