PDA

Zobacz pełną wersję : e-domek



Jacek -nowy-
20-08-2004, 14:31
Witam forumowicze ponieważ z Zoną podjeliśmy decyzję że nia damy zarobić developerowi tylko jednak postawimy dom ponieważ kompletnie się na tym nie znam musimy zlecić to firmie budowalnej.
z dużym zainteresowaniem czytałem różne wypowiedzi i już wiem że - niestety jestem z warszawy (jedna z firm ma ceny dla polski dla warszawy +14%) a to już drożej, znalazłem jednak firmę -E-domek- budują tanio system 02 - dach onduline w/g ich oferty dom pod klucz to cena ok 1300 + VAT czy ktoś miał doświadczenia z tą firmą?

areksam
15-12-2004, 23:01
Też ta propozycja na początku wydawała mi się atrakcyjna. Nawet spotkałem się z właścicielem. Umówiłem się z nim, że przedstawi mi kosztorys. Dostał nawet cały projekt do wyceny. W odpowiedzi dostałem tylko cenę za metr powierzchni i tyle. Projektu nie odzyskałem.
Pan właściciel mimo, że był bardzo grzeczny jakoś nie wzbudził we mnie zaufania.

sidney
16-12-2004, 08:47
Jacek jak my z żoną podjeliśmy decyzję o budowie, to też nie wiele wiedzieliśmy o budowaniu, jednak budujemy sami tzw. sposobem gospodarczy, nie jest to aż takie trudne, choć zajmuje sporo czasu i jest to chyba najlepsza szkoła w życiu i wielka frajda, w dodatku wychodzi taniej niż zlecenie budowy pod klucz firmie X. pozdrawiam :)

Bard13
16-12-2004, 09:10
Różne są opinie o budowaniu przez firmy.

Jdnak samodzielne (gospodarcze) stawianie domu ma zaletę: sam negocjujesz ceny i pilnujesz budowy.
Jest to też wada.

jak masz czas, albo kogoś przytomnego do pilnowania (tęścia, ojca, wujka czy kogoś na emeryturze, który będzie na budowie cały czas) to buduj gospodarczo.

Zapamiętaj, wiem to z własnego doświadczenia, jak czegoś sam nie dopilnujesz, to potem będziesz miał to co ci dadzą.

Firma czy nie, zawsze będziesz musiał pilnować.

piotr_983
16-08-2007, 11:39
Temat dość stary ale pozwoliłem sobie odświeżyć, z racji tego że firma e-domek od czerwca buduje mi dom w piasecznie i jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem zobaczymy co będzie dalej :lol:

Isia1972
06-12-2007, 12:09
Kochani będę bardzo zobowiązana za informacje jak sie buduję z firmą e-domek. Wasze opinie pomogłby mi wyrobić sobie opinie i podjąć stosowne decyzje. Piszcie jesli cos o nich wiecie.