PDA

Zobacz pełną wersję : witam wszystkich! ( narodzony na nowo ) :)))



pawelurb
20-08-2004, 22:03
patrzę dziś a tu już 100 postów mi stuknęlo , nawet nie wiem kiedy, ale wiem jedno że forum i Wasze porady z życia wzięte są bardzo cenne , dopiero zaczynam moją przygodę z domkiem ale pewnie jeszcze nieraz tu zaglądnę ( w zasadzie zaglądam tu codziennie )) pragnę jeszcze raz wszystkim podziekować za wymianę doświadczeń, myslę że z biegiem czasu też będę służył pomoca i radą, zrobię to z przyjemnością!! jeszcze raz dziękuję wszystkim i pozdrawiam!!!...działamy dalej!!!

Sonika
21-08-2004, 04:57
Bo my tutaj jesteśmy wiesz, jak taka mała rodzina - bardzo się kochamy i chcemy służyć pomocą innym (sprzeczki też się zdarzają :wink: :wink: ).
Powodzenia i bezstresowego budowania.
Pozdrawiam

Jankes
21-08-2004, 11:10
No Sonika!
To dopiero marzenie scietej glowy. "...bezstresowego budowania....". Myske, ze nie ma takiej budowy, gdzie inwestor nie przezywa stresu. I pewnie nigdy nie bedzie, ale mysle, ze zyczenia jak najmniej stresow bylyby znakomite. Przylaczam sie i ja
Pozdrawiam
Jankes

pawelurb
21-08-2004, 18:21
dzięki za życzenia, mało stresu....jak narazie to sporo stresu jst z papierami i urzędnikami.... a sama budowa też pewnie, ale przynajmniej widać wtedy efekty pracy i swoich zmagań , bo narazie to nic nie widać, cały stres i nerwy zamknięty w jednym segregatorze...a placyk nadal pusty mam nadzieję że już niedługo...:)

bobo30
21-08-2004, 19:55
Skąd ja to znam? :wink: :) :(

Sonika
22-08-2004, 10:08
Chyba niestety większości z nas te uczucia nie są obce. :cry: